Комунальне підприємство “Джерело-Комунсервіс“ подає на обговорення проєкт Інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання на 2024-2025 роки

Дата: 27.06.2024 15:08

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

Відповідно до Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 № 191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання   та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації », комунальне підприємство “Джерело-Комунсервісподає на розгляд проєкт Інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання на 2024-2025 роки (Проєкт додається). Метою розроблення Інвестиційної програми є підвищення ефективності виробництва підприємства, обсягів реалізації послуг, зменшення витрат та втрат води, покращення якості надання послуг, підвищення рівня організації виробництва. Заходи Інвестиційної програми планується реалізовувати за рахунок виробничих інвестицій з прибутку. Зауваження та пропозиції приймаються до                 08 липня 2024 року за адресою : 66502, вул.Володимира Князя, 105, смт.Любашівка, Одеська область .