Урядова програма «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари

Дата: 03.07.2024 11:33

Урядова програма «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку  вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.

Мета кампанії – спонукати українців підтримувати вітчизняних виробників і таким чином впливати на зростання валового внутрішнього продукту.

Для посилення власної економіки Міністерство економіки України  закликає громадян купувати продукцію національних виробників, а виробників – маркувати свою продукцію, яку буде легко виокремити завдяки спеціальному логотипу «Зроблено в Україні»

Як приєднатися до платформи?

1. Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» https://madeinukraine.gov.ua/ та завантажити логотип, наліпки та гайд з впровадження державних інструментів.
  2. Використовуючи логотип «Зроблено в Україні», ви даєте згоду на обробку даних і внесення вашої компанії до реєстру українських виробників.

Державна служба зайнятості доєдналася до реалізації державної програми, і вже сьогодні в Україні на базі обласних центрів зайнятості та їх філій активно відкриваються  регіональні офіси «Зроблено в Україні».

В офісі підприємці можуть отримати допомогу та консультації щодо:

• урядових грантових програм підтримки діючого бізнесу, а також сприяння започаткуванню власного бізнесу;
  • можливостей підвищення за сприяння служби зайнятості якості робочої сили шляхом отримання ваучера на професійне навчання;
  • компенсаційних програм для роботодавців, які створюють нові робочі місця, працевлаштовують на них безробітних громадян, внутрішньо переміщених осіб,  облаштовують робочі місця при  працевлаштуванні громадян з інвалідністю.

Детальніше про  урядову програму за посиланням  https://madeinukraine.gov.ua/#how-work