Дата: 17.07.2024 10:52

Нашим захисникам на передовій дуже потрібні дрони для виконанння важливих завдань, виявлення та знищення ворога!

За підтримки Любашівського селищного голови Геннадія ПАВЛОВА, за кошти працівників Управління «Центр надання адміністративних послуг» та працівників культури Любашівської селищної ради на запит однієї з військових частин Збройних Сил України придбали два дрони DJI Mavic з потужними акумуляторами, які передані на передову.

Збір коштів продовжується, так як дрони потрібні нашим Захисникам щодня та у великій кількості.

Герої щодня боронять нашу Україну, а наші донати допомагають їм у цьому. Тому продовжуємо збір коштів на рахунок громадської організації  «Волонтерська організація «Архангела Михаїла».

Щиро дякуємо усім, хто не залишається осторонь, а стає надійним тилом для наших Захисників.

Продовжуємо працювати задля Перемоги!