Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади !!

Дата: 22.07.2024 09:47

Любашівська  селищна рада доводить до Вашого відома, що починаючи будь - яке будівництво на присадибній земельній ділянці Вам  спочатку необхідно звернутись до Любашівської селищної ради в відділ містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства який знаходиться за адресою вул. Софіївська 97, смт Любашівка Подільського району Одеської області (адміністративна будівля I поверх), або за тел. 2 – 25 – 41 для отримання дозвільних документів на будівництво, в іншому випадку збудовані об’єкти будуть мати статус самочинно збудованих, без можливості введення в експлуатацію.