Про розгляд Прогнозу бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026 - 2028 роки
XLI сесія VIII скликання
ПРОЕКТ
РІШЕННЯ
15527000000
(код бюджету)
___ _______20__р. №__________
Про розгляд Прогнозу бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026 - 2028 роки
Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Відповідно до статті 75ˡ Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2025 року №774 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2026-2028 роки», наказу Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року №314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання» (змінами та доповненнями), на виконання рішення виконавчого комітету від 30.04. 2025 р. «Про Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу в Любашівській селищній територіальній громаді при складанні, затвердженні та виконанні місцевого бюджету на 2025 року та прогнозу на 2026-2028 роки» Любашівська селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розглянути Прогноз бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026-2028 роки (прогноз додається).
2. Фінансовому управління разом з головними розпорядниками бюджетних коштів організувати роботу з розробки бюджетних запитів для подальшої підготовки проекту рішення селищної ради про бюджет громади на 2026 рік.
2. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на веб-сайті Любашівської селищної ради: https://lubashivska-gromada.gov.ua/ (стаття 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Любашівської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Селищний голова Геннадій ПАВЛОВ
|
|
ЗАТВЕРДЖЕННО Наказ Міністерства фінансів України 02 червня 2021 року № 314 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 липня 2021 року за № 879/36501 |
Прогноз
Бюджету Любашівської селищної територіальної громади
(найменування бюджету адміністративно-територіальної одиниці)
на 2026-2028 роки
(середньостроковий бюджетний період)
(15527000000)
(код бюджету)
- Загальна частина
Прогноз бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026 – 2028 роки (далі – Прогноз) розроблений відповідно до вимог статті 21, статті 75ˡ Бюджетного кодексу України на основі норм Бюджетного та Податкового кодексів України, наказ Міністерства фінансів України від 02.06.2021 № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання», наказ Міністерства фінансів України від 06.10.2023 року № 534 «Про затвердження Інструкції щодо підготовки бюджетної пропозиції», Стратегія розвитку Любашівської територіальної громади на 2020-2027 роки.
Метою Прогнозу є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності, послідовності бюджетної політики, визначення фінансового ресурсу селищного бюджету на середньострокову перспективу.
Основними завданнями Прогнозу є:
- підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів;
- забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених цільовими (комплексними) програмами;
- посилення бюджетної дисципліни та контролю за витрачанням бюджетних коштів;
- удосконалення системи результативних показників з метою підвищення якості надання послуг у відповідних сферах.
Ціль Прогнозу запровадження середньострокового бюджетного планування яке сприятиме забезпеченню фінансової стабільності та зміцненню економічного зростання у середньостроковій перспективі та сталого розвитку населених пунктів територіальної громади.
При несприятливих зовнішніх політичних, економічних та інших факторах, які впливають на економіку України, і як наслідок, на фінансово-економічну ситуацію громади, ймовірне недосягнення запланованих показників.
Прогноз бюджету Любашівської селищної ради Любашівської селищної територіальної громади базується на принципах збалансованості, обґрунтованості, ефективності та результативності.
ІІ. Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку
До складу Любашівської селищної територіальної громади входить 42 населених пункти. Кількість мешканців становить 19101 осіб.
На території громади функціонує 182 агроформування з них: 66 сільськогосподарських підприємств, 116 фермерських господарств.
Основні галузі рослинництва: вирощування зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза), бобових, вирощування олійних культур (соняшник, ріпак, соя), продукція садівництва та ягідництво.
В 2025 році з площі 17,1 тис. га намолочено понад 49,8тис. тонн збіжжя ранніх зернових та зернобобових при урожайності 29,1 ц/га, в тому числі: пшениці з площі 11,7 тис. га намолочено 37,6 тис. тонн, при урожайності 35,1 ц/га; ячменю з площі 1,2 тис. га намолочено 3,8 тис. тонн при урожайності 34,7 ц/га; гороху зібрано 1,1 тис. тонн з площі 500га, урожайність становить 21,4 ц/га.
Промисловість громади представлена ПП ВКФ "Одесса-хліб М". Підприємство займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів.
У громаді налічується 4256 підприємств малого і середнього бізнесу та зареєстровано 565 фізичних осіб-підприємців.
Діяльність суб’єктів малого і середнього підприємництва орієнтована, в першу чергу, на місцевий ринок і життєво залежить від умов, які створюються для їх існування на місцевому рівні.
Найбільше суб’єктів малого та середнього підприємництва здійснюють діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі – 44,9 %, в сільськогосподарському виробництві - 38,3%, з надання послуг населенню – 14,3 % та підприємства громадського харчування – 2,4 %.
Основними цілями та пріоритетами соціально-економічного розвитку громади є:
- створення умов по підвищенню якості рівня життя населення;
- забезпечення виконання соціальних програм, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів;
- збереження та оновлення існуючої соціальної інфраструктури Любашівської селищної територіальної громади;
- організація відповідних умов для забезпечення навчального процесу;
- впровадження сучасних інформаційних технологій у навчально-виховний процес державного стандарту освіти;
- збереження історико-культурної спадщини.
При визначенні показників Прогнозу на середньостроковий період враховано показники визначені Бюджетною декларацією:
- основні макроекономічні показники економічного і соціального розвитку України та окремі припущення на 2026-2028 роки:
гривень
|
Показник |
2026 рік |
2027 рік |
2028 рік |
|
Валовий внутрішній продукт: номінальний, млрд грн |
10443,5 |
11920,9 |
13471,7 |
|
реальна зміна, відсотків до попереднього року |
4,5 |
5,0 |
5,7 |
|
Індекс споживчих цін: у середньому до попереднього року, відсотків |
109,7 |
107,1 |
105,6 |
|
грудень до грудня попереднього року, відсотків |
108,6 |
105,9 |
105,3 |
|
Індекс цін виробників промислової продукції: грудень до грудня попереднього року, відсотків |
111,3 |
109,4 |
107,9
|
|
Припущення прогнозу Обмінний курс гривні до долара США, гривень за долар США: в середньому за період |
44,7 |
45,2 |
45,6 |
|
на кінець періоду |
44,8 |
45,3 |
45,8 |
- розміри мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки:
гривень
|
Показник |
з 1 січня 2026 року |
з 1 січня 2027 року |
з 1 січня 2028 року |
|
Розміри мінімальної заробітної плати |
8688 |
9374 |
10059 |
|
Розміри посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки |
3470 |
3744 |
4018 |
- розміри прожиткового мінімуму, які розраховано з урахуванням підвищення темпів індексу споживчих цін для відповідних років, що становитиме:
гривень
|
Показник |
2026 рік |
2027 рік |
2028 рік |
|
На одну особу |
3171 |
3358 |
3536 |
|
Для дітей віком до 6 років |
2783 |
2947 |
3103 |
|
Для дітей віком від 6 до 18 років |
3471 |
3676 |
3871 |
|
Для працездатних осіб |
3288 |
3482 |
3667 |
|
Для осіб, які втратили працездатність |
2564 |
2715 |
2859 |
ІІІ. Загальні показники бюджету
При складанні прогнозу бюджету забезпечено збалансованість дохідної та витратної частин, у тому числі з урахуванням коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд).
Прогноз включає показники бюджету Любашівської селищної територіальної громади за основними видами доходів, видатків, кредитування та фінансування, взаємовідносинами бюджету територіальної громади з бюджетами інших рівнів, враховує положення та показники, визначені прогнозом, схваленим у попередньому бюджетному періоді, а також прогнозні показники за бюджетними програмами.
Зазначені показники є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності, місцевих програм та формування показників проєкту бюджету територіальної громади на 2026 рік. Формування проєкту бюджету на відповідний рік здійснюватиметься з урахуванням змін основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку територіальної громади, а також змін у нормативно-правовій базі.
При розрахунку показників бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026-2028 роки враховано підвищення розміру мінімальної заробітної плати, динаміку надходжень за 2024 рік та очікуване виконання за 2025 рік, норми податкового та бюджетного законодавства та застосування чинних ставок оподаткування, індекс споживчих цін.
Обсяг ресурсу бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026-2028 роки прогнозується в обсягах 330580253 грн., 348960868 грн. та 382211465 грн. відповідно.
Загальні показники доходів, фінансування, повернення кредитів до бюджету, загальні граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету відображені в додатку 1 до цього прогнозу.
ІV. Показники доходів бюджету
Законодавчою основою формування дохідної частини бюджету Любшівської територіальної громади є норми Бюджетного та Податкового кодексів України.
При прогнозуванні обсягу доходів бюджету територіальної громади на 2026-2028 роки враховано:
- фактичні показники економічного і соціального розвитку територіальної громади за 2023 -2024 рік;
- очікувані показники економічного і соціального розвитку Любашівської селищної територіальної громади за 2025 рік;
- прогнозні показники економічного і соціального розвитку на 2026-2028 роки;
- макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2026-2028 роки, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2025 р. № 946 та визначені Бюджетною декларацією на 2026-2028 роки, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2025 №774;
- застосування чинних ставок загальнодержавних податків;
- застосування індексу споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель населених пунктів;
- підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
- застосування ставок місцевих податків, встановлених рішеннями XL сесії Любашівської селищної ради VIII скликання від 10.07.2025 р. № 8313 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2026р. по Любашівській селищний раді, №8317 «Про встановлення ставок орендної плати на 2026 р. за землі комунальної власності по Любашівській селищній раді», № 8315 « Про встановлення ставок єдиного податку на 2026 рік по Любашівській селищній раді», №8314 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Любашівській селищній раді на 2026 рік», №8319 «Про встановлення розміру частки прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належить до комунальної власності на 2026р. по Любашівській селищній раді», №8316 «Про встановлення транспортного податку на 2026 р. по Любашівській селищній раді», №8318 «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на 2026р. по Любашівській селищній раді».
- зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання - платників податків;
- інформацію структурних підрозділів селищної ради.
Відповідно до статей 98-100 Бюджетного кодексу України система бюджетного вирівнювання передбачає горизонтальне вирівнювання податкоспроможності територій залежно від рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб у розрахунку на одного мешканця, шляхом передачі трансфертів. Очікуваний обсяг базової дотації на 2026, 2027, 2028 роки розраховано в сумі 25822000 грн., 27183700 грн.,43138000 грн., відповідно.
Основними джерелами формування дохідної частини бюджету громади, як і в попередні періоди, залишатимуться податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати та плата за землю. Прогноз надходжень з податку на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до єдиної ставки (18 %) оподаткування доходів фізичних осіб.
Розрахунок прогнозної суми плати за землю на 2026-2028 роки проведено за підсумками фактичних надходжень за попередні роки. Збільшення надходжень податку на майно (плати за землю) зумовлено прогнозованим збільшенням площ, щодо яких проведена грошова оцінка земель, проведенням інвентаризації земельних ділянок, наданих у користування та оренду, проведенням індексації нормативної грошової оцінки землі та укладенням нових угод на оренду землі і переглядом розміру орендної плати.
Прогноз неподаткових надходжень (адміністративний збір, державне мито) розроблений на підставі динаміки надходжень за попередні роки.
Показники за основними видами доходів бюджету Любашівської територіальної громади відображені в додатку 2 до цього Прогнозу.
V. Показники фінансування бюджету, показники місцевого боргу, гарантованого Любашівською селищною територіальною громадою боргу та надання місцевих гарантій
На середньостроковий період прогнозується профіцит по загальному фонду на суму коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд), та дефіцит по спеціальному фонду бюджету на суму коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд),
Показники фінансування бюджету Любашівської селищної територіальної громади відображені у додатку 3 до цього Прогнозу.
Обсяг публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади на 2026 -2028 роки відображенно у додатку 9 до цього прогнозу.
VІ .Показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету
Основним завданням бюджетної політики на місцевому рівні на 2026-2028 роки залишатиметься забезпечення стабільності, результативності, стійкості та збалансованості бюджету територіальної громади, ефективне використання бюджетних коштів в умовах обмеженості бюджетних ресурсів. Фінансування видатків бюджету Любашівської територіальної громади, цільових програм здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. В цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
Першочергово при формуванні видаткової частини прогнозу бюджету враховано вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами та некомерційними підприємствами охорони здоров’я. Враховані також обсяги видатків, необхідні для забезпечення стабільної роботи установ та закладів соціально – культурної сфери, надання соціальних гарантій для малозахищених категорій громадян, підтримки в належному стані об’єктів житлово – комунального господарства, виконання в межах фінансових можливостей цільових (комплексних) програм.
Пріоритетними завданнями розвитку галузей є:
Державне управління. Пріоритетними завданнями апарату селищної ради та її виконавчих органів є належне фінансове забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування для здійснення ними повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами.
Основними результатами, яких планується досягти, є продовження забезпечення якісного, максимально зручного та комфортного обслуговування громадян.
Освіта. Цілі державної політики у сфері освіти реалізуються головними розпорядниками бюджетних коштів та у середньостроковій перспективі будуть направлені на повноцінний розвиток кожної дитини, її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію; забезпечення діяльності дошкільних навчальних закладів, створення умов для їх функціонування, зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів; урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, охоплення дітей обов’язковою дошкільною освітою; здійснення заходів для забезпечення якісної, сучасної, конкурентоспроможної та доступної освіти шляхом реалізації таких заходів: забезпечення в рамках продовження реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа» якісної та доступної освіти шляхом стимулювання вчителів до професійного розвитку; забезпечення закладів загальної середньої освіти сучасним навчальним обладнанням та оновлення матеріально-технічної бази; розбудова безпечної та інклюзивної системи освіти за допомогою наближення освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами максимально до місця їх проживання, врахування індивідуальних потреб і можливостей таких здобувачів освіти; забезпечення доступності мистецької і позашкільної освіти та інтегрування її в європейський простір.
В результаті проведеної роботи очікується створення нового освітнього середовища, яке відповідає вимогам сьогодення; сприяння підвищенню мотивації учнів до навчання, а вчителів - до професійного розвитку; надання освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами максимально наближено до місця проживання та з урахуванням їх індивідуальних потреб і можливостей.
Охорона здоров’я Пріоритетними напрямами фінансового забезпечення в галузі охорона здоров’я визначено реалізацію права громадян на якісну та доступну медико-санітарну допомогу; забезпечення населення комплексними послугами із всебічної медичної допомоги; створення умов для стабільного функціонування комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, зміцнення їх матеріально-технічної бази; впровадження медичних технологій та підвищення якості надання медичної допомоги,
Очікувані результати – підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги населенню.
Соціальний захист та соціальне забезпечення . Основними цілями реалізації державної політики у цій сфері на 2026-2028 роки є посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення. Завданнями на 2026-2028 роки є: забезпечення максимальної адресності та наближеності надання відповідної соціальної підтримки тим, хто її потребує; прозорість та доступність в отриманні соціальної підтримки; забезпечення захисту прав дитини, у тому числі шляхом розвитку сімейних та інших форм виховання дітей, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів.
Очікувані результати - адаптація системи надання соціальних послуг до нових вимог законодавства, спрощення порядку надання соціальних послуг через впровадження нових, сучасних комп’ютерних та Інтернет-технологій; охоплення соціальним захистом максимальної кількості сімей та малозабезпечених громадян, які потребують підтримки місцевої влади.
Культура і мистецтво . Основними завданнями цієї галузі є популяризація народної творчості, її осучаснення; проведення культурно-мистецьких заходів, спрямованих на відродження історичної пам’яті та естетичне виховання молоді; розкриття творчого потенціалу різновікових груп населення територіальної громади.
Фізична культура і спорт - підвищення рівня залучення населення до занять фізичною культурою та масовим спортом, набуття навичок здорового способу життя, зміцнення здоров’я нації; забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Житлово-комунальне господарство . Пріоритетними напрямками розвитку житлово-комунального господарства є задоволення потреб мешканців в усіх видах житлово-комунальних послуг, створення комфортних умов для проживання і належне утримання об’єктів комунальної власності. Серед основних цілей реалізації державної політики у цій сфері є: забезпечення утримання в належному стані доріг населених пунктів територіальної громади; утримання в належному екологічному та санітарному стані території громади; збереження та утримання на належному рівні зелених зон, кладовищ, зон відпочинку, забезпечення функціонування системи вуличного освітлення.
Граничні показники видатків бюджету Любашівської селищної територіальної громади та надання кредитів з бюджету територіальної громади головним розпорядникам бюджетних коштів відображені у додатку 6 до цього Прогнозу.
Граничні показники видатків бюджету Любашівської територіальної громади за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету відображені у додатку 7 до цього Прогнозу.
VІІ. Взаємовідносини бюджету з іншими місцевими бюджетами
Прогноз відповідно до статей 103 та 103-3 Бюджетного кодексу України передбачає міжбюджетні трансферти з державного бюджету, питома вага яких у структурі доходів бюджету складає 35,4 % у середньостроковому періоді.
Обсяг трансфертів з державного бюджету складає у 2026 році – 117108300 грн., 2027 році – 125678200 грн., 2028 році – 148840700 грн., відповідно.
Основними трансфертами з державного бюджету є освітня субвенція, базова дотація.
Крім того, у 2026-2028 роках прогнозується надходження міжбюджетних трансфертів з інших місцевих бюджетів, а саме з обласного бюджету Одеської області на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами та на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
Показники міжбюджетних трансфертів бюджету за видами наведені в додатку 11 до прогнозу міського бюджету.
Взаємовідносини бюджету Любашівської селищної ради з місцевими бюджетами інших рівнів будуть здійснюватись через механізм передачі відповідних міжбюджетних трансфертів, визначених статтею 101 Бюджетного кодексу України.
VІІІ. Інші положення та показники прогнозу бюджету
В прогнозі бюджету Любашівської селищної територіальної громади на 2026-2028 роки наявні наступні додатки:
- додаток 1 «Загальні показники бюджету»;
- додаток 2 «Показники доходів бюджету»;
- додаток 3 «Показники фінансування бюджету»;
- додаток 6 «Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів»;
- додаток 7 «Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету»;
- додаток 9 «Обсягу публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій регіону (територіальної громади) на 2026-2028 роки»;
- додаток 10 «Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів»;
- додаток 11 «Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам».
Не подаються у зв’язку з відсутністю показників:
- додаток 4 «Показники місцевого боргу»;
- додаток 5 «Показники гарантованого Автономною Республікою Крим, обласною радою чи територіальною громадою міста боргу і надання місцевих гарантій»;
- додаток 8 «Граничні показники кредитування бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету».
Конкретні показники обсягу видатків на 2026-2028 роки будуть уточнюватись залежно від прийнятих нових законодавчих та інших нормативно-правових актів, рішень селищної ради, що впливають на показники селищного бюджету у середньостроковому періоді.
Начальник фінансового управління Олена ВІТВІЦЬКА
https://rada.info/upload/users_files/04380040/53ba0645ede28e058307a21aca6616bc.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/4185f1c532957c995fc185bd87746e58.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/b3ed843680b5d5125308fdc086530319.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/7c539581fd5573e101e490a2d0eee465.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/60fbeb706d6b905156b4c66ab7035b82.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/db20686cae619324d6cf0653f0a5d678.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/54db513c6b7e075671ac743f64603c2f.xlsx
https://rada.info/upload/users_files/04380040/cc1a06d78681f381170222e72a9110f0.xlsx