ТИ ЯК?

Чому виникає м’язова напруга?

Раніше ми вже з’ясували, що стрес — це насамперед фізична й психологічна реакція тіла, яка допомагає нам краще впоратися з критичною ситуацією. У стані стресу наші м’язи напружуються, аби захистити тіло від імовірних травм. Коли загроза зникає, вони розслабляються і ми не відчуваєм дискомфорту. Але хронічний стрес може тримати м’язи в постійній напрузі, яка з часом викликає важкість і навіть больові відчуття по всьому тілу.

13:04 21.09.2023

Ментальне здоров'я | Саміт перших леді та джентльменів 2023

Ментальне здоров’я – одна з передумов нашої стійкості. От чому важливо говорити про нього зі своїм оточенням і в суспільстві, не соромитися, не стигматизувати, а, навпаки, поширювати знання про душевний стан і вміння про нього піклуватися. Це один із висновків третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся 6 вересня в Києві та мав назву «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього».

14:16 13.09.2023

Страх, тривога, агресія — ці почуття ніби важка цеглина, що з’явилася нізвідки і застрягла десь глибоко всередині. Мабуть, свого часу ця подібність і надихнула фахівців на створення простої вправи для вгамування емоцій.

13:38 07.09.2023

Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.

13:33 07.09.2023

1 вересня | Урок ментального здоров'я

Цього року «Ти як?» та команда фахівців доклали руку до того, аби «перший дзвоник» не був сигналом про стрес — ні для дітей, ні для батьків. 1 вересня психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних провели спеціально розроблені уроки для учнів 1-11 класів на тему підтримки ментального здоров’я та навичок піклування про себе. Відсьогодні вони доступні для перегляду на сервісі MEGOGO у розділі «MEGOGO Освіта».

13:17 07.09.2023