Дата: від до Скинути

Листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

На запити Любашівської селищної ради до Департаменту житлово-комунального господарства Одеської облдежадміністрації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу (НКРЕКП), та до АТ "Одесагаз", отримані офіційні листи-роз'яснення щодо вимог законодавства в питанні укладення договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

13:28 13.09.2019

Виконання заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в громаді.

За дорученням Геннадія Павлова 12.09-13.09.2019 р. відділом з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ проведено роботу по виконанню заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей в об’єднаній територіальній громаді. Було обстежено умови проживання  50 дітей, які виховуються в 13 багатодітних, малозабезпечених  сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників. В зв’язку з наближенням холодів та опалювального сезону з батьками дітей та особами, які їх замінюють,  проведено інструктаж з пожежної техніки безпеки. Працівниками відділу розроблено Правила пожежної безпеки у побуті, які вручено особам, які обстежувалися, під підпис.

12:52 13.09.2019

Участь у засіданнях.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 11.09.2019 року прийняв участь у черговому розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської районної державної адміністрації та засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово- комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери Одеської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

15:02 11.09.2019

Шановні жителі Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади!

З метою забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання, Любашівська селищна рада пропонує своїм жителям стати кандидатами у патронатні вихователі, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі,опікуни, піклувальники.

16:13 10.09.2019

10 вересня 2019 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У вівторок, десятого вересня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

15:59 10.09.2019

Участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Віталієм Лабушем, головою Зеленогірської селищної ОТГ Олексієм Стоцьким, керівниками структурних підрозділів Любашівської ОТГ та Любашівської РДА прийняли участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації щодо збереження життя та здоров’я дітей в регіоні.

15:16 10.09.2019

В селищі Любашівка Любашівської ОТГ виконані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Матросова від вул. Мирна до вул. Тельмана.

Відповідно до Плану соціально-економічного розвитку Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки в селищі Любашівка Любашівської ОТГ виконані роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Матросова від вул. Мирна до вул. Тельмана.

09:14 10.09.2019

Участь у засіданні Громадської ради при Любашівській РДА за темою: "Осінь з ароматом диму".

За дорученням Геннадія Павлова спеціаліст 1 категорії з питань ЖКГ відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин Альона Авдулова прийняла участь у засіданні Громадської ради при Любашівській РДА по питанню: осінь з ароматом диму.

14:18 09.09.2019

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до постанови КМУ від 17 квітня 2019 року року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01 жовтня 2019 року призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

09:46 09.09.2019