Цивільний захист, оборонна та мобілізаційна робота

Проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні», з вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

16:18 16.09.2019

Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

09:14 13.08.2019

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ!

Найчастіше це захворювання пов’язане із вживанням соленої, копченої чи в’яленої риби, консервів домашнього приготування (особливо  м’ясних). Справа в тім, що збудник ботулізму розвивається в без кисневому середовищі   в герметично закритих консервах. Під час зберігання, особливо при кімнатній температурі, виділяє токсин. Дуже небезпечно, якщо середовище в консерві лужне, а не кисле. Сіль в концентрації  6-7 відсотків затримує токсиноутворення, а при концентрації більше 10 відсотків  - пригнічує повністю.

10:53 05.08.2019

Про рівень небезпеки

Іноді можна зустріти статті, де зазначено що в регіоні оголошений жовтий (помаранчевий чи інший) рівень небезпеки.

11:10 02.04.2019

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ ПОВОДЖЕННІ З ГАЗОМ.

Горіння нормальне, якщо полум’я стійке і блакитне. Якщо жовте і продовгувате, треба відрегулювати подачу повітря й очистити пальник. Перекривайте крани після користування будь-якими газовими приладами. При закритому крані риска на ньому повернута поперек труби.   ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ПЛИТИ:

16:23 25.03.2019