ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ З 29 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка внесено зміни до розпорядження Одеської обласної військової адміністрації №14/А-2022 та запроваджено з 29 березня 2022 року, на території Одеси та Одеської області, комендантську годину з 21:00 до 06:00.

08:31 29.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 28 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

9-й рік війни. 33 день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 33 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисники мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. На деяких ділянках підрозділи ЗСУ, Тероборони та добровольчих батальйонів перейшли у наступ. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

10:15 28.03.2022

27 березня в Любашівці провели в останню путь Цуркана Романа Анатолійовича

7 березня в Любашівці провели в останню путь Цуркана Романа Анатолійовича, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 18 березня під час обстрілу російськими військами ракетами типу «Калібр» по казармі з військовослужбовцями в Миколаєві.

10:05 28.03.2022