УВАГА! Запрошуються на роботу професійні батьки!!!!

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках надавати послуги з патронату над дітьми, які потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

17:04 04.03.2020

ПОШУК СІМ’Ї ДЛЯ ДІТЕЙ- СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ.

ПРИЙОМНА СІМ’Я – це сім’я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.

16:53 04.03.2020

04 березня 2020 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У середу, четвертого березня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

16:22 04.03.2020

Участь у конференції “РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ”.

03 березня 2020 року головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій Любашівської селищної ОТГ Наталія Шишкевич прийняла участь у першій обласній конференції “РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ”.

10:07 04.03.2020

Участь у благодійному заході - казковому мюзиклі «Чиполліно».

29 лютого 2020 року в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного діти Любашівської селищної ОТГ із сімей загиблих учасників АТО/ООС, учасників бойових дій на Сході України, військовослужбовців Збройних сил України, які перебувають у зоні ООС, прийняли участь у благодійному заході - казковому мюзиклі «Чиполліно». Захід відбувся з нагоди 88-ої річниці утворення Одеської області та організовано Одеською обласною державною адміністрацією.

10:16 03.03.2020

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Бобошко прийняла участь у тренінгу щодо особливості управління людськими ресурсами.

В Одеському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» 25 лютого відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Об’єднані територіальні громади намагаються сформувати стратегічне бачення свого подальшого розвитку. І на сьогоднішній день, коли особливо актуальним постає питання розширення повноважень органів місцевого самоврядування, важливо зрозуміти, хто конкретно зможе виконувати ці повноваження. Питання забезпечення належними кадрами постає досить гостро майже у всіх громадах. Тож під час тренінгу представники ОТГ Одеської області розглядали необхідність відношення до персоналу саме як до ресурсу, який необхідно аналізувати, зберігати та планувати його розвиток. Допомагала з цим розібратись радниця Одеського регіонального офісу Оксана Гуненкова. Вона роз’яснила, на що слід звертати увагу при організації роботи з управління людськими ресурсами, формуванні структури виконавчих органів ОМС з урахуванням розширення повноважень та особливостей кожної громади.

09:13 03.03.2020

Участь у заході на тему «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020».

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 28 лютого 2020 року прийняв участь у заході на тему «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020», який відбувся в м. Херсоні на запрошення Одеського регіонального відділення Асоціації міст України.

07:56 02.03.2020