БЕЗПЕКА БДЖІЛ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУРАХ

В період  інтенсивного використання інсектицидів на посівах медоносних рослин виникає загроза  отруєння бджіл пестицидами, або хімічний токсикоз, що є  результатом грубих порушень правил і санітарних вимог  застосування пестицидів як сільгоспвиробниками так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами. Токсикози бджіл виражаються в ослабленні бджолосімей, зниженні їх продуктивності  та масовій загибелі, що надає великих збитків бджолярам. В Україні, яка тримає першість за експортом меду в Європу, ця справа не надто прибуткова  для пересічного пасічника.

08:33 10.04.2019

Шановні громадяни та працедавці!

Інформуємо Вас про те, що згідно з ухваленим Законом « Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становить з 01.01.2019р :

16:15 08.04.2019

Програма фінансової підтримки аграріїв у 2019 році

На виконання доручення голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова М.В., що було надане в рамках виїзної наради 19.03.2019 в смт  Любашівка, управлінням аграрної політики облдержадміністрації підготовлено довідник «Програми фінансової підтримки у 2019 році» (додається).

12:32 08.04.2019

08.04.2019 року відбулось позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради.

08.04.2019 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради.

08.04.2019 року відбулось позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради.

12:01 08.04.2019

08.04.2019 року в актовій залі Любашівської селищної ради селищний голова Геннадій Павлов провів апаратну нараду. Було заслухано виконання попередніх доручень та дані нові.

11:26 08.04.2019

Оголошення щодо роботи "Центрального ринку".

Любашівська селищна рада повідомляє,  що для покращення ситуації зі стихійної торгівлею в громаді, на черговий запит Геннадія Павлова "Центральний ринок", розташований по вул.Володимира Князя,116 в смт Любашівка буде працювати щоденно з 7.00 год. до 14.00 год., в неділю з 6.00 год. до 13.00 год. Торгівля з понеділка по суботу буде здійснюватися  без оплати ринкових послуг строком на 30 календарних днів.

15:52 05.04.2019

Зустріч по запровадженню енергоефективності.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів зустріч с представником підприємства, що спеціалізується на запровадженні енергоефективності. Розглядались пропозиції по енергетичному аудиту будівель, встановленню додаткових котлів на альтернативних видах палива в навчально - виховних комплексах та дитячих садочках, що дасть можливість економити на енергоносіях.

13:29 05.04.2019

04.04.2019 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Любашівської селищної ради.

04 квітня 2019 року в актовій залі Любашівської селищної ради відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті , на якому розглядались протоколи про адмінправопорушення жителями. Було винесено постанови за торгівлю в несанкціонованому місці та за спалювання сміття на прибудинковій території.

15:45 04.04.2019

Робота комісії з ліквідації стихійної торгівлі, контролю за станом благоустрою при Любашівській селищній ОТГ

Комісією з ліквідації стихійної торгівлі, контролю за станом благоустрою при Любашівській селищній ОТГ, до складу якої, зокрема, входять представники Любашівської селищної ради, Держпродспоживслужби, Любашівський ВП Балтського ВП ГУНП України в Одеській області 03.04.2019 року проведено черговий рейд з проведенням роботи щодо заборони здійснення торгівлі у невстановлених місцях. Також було здійснено адміністративне стягнення у вигляді попередження жительці громади про заборону спалювати побутові відходи та зобов’язано укласти договір на вивіз побутового сміття з КП «Джерело-комунсервіс».

15:12 03.04.2019