Участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА.

Голова Любашівської селищної ОТГ  Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Геннадієм Бамбурою та керівниками сільськогосподарських підприємств прийняли участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА.

16:30 27.02.2020

Засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ОТГ  від 27 лютого  2020 року.

16:13 27.02.2020

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 26.02.2020 року прийняв участь у зборах керівного складу Одеської області щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік.

11:53 26.02.2020

Нарада з питань якості питної води та харчових продуктів.

21.02.2020 року представники Любашівської селищної ради, відділу освіти, комунальних підприємств Любашівської громади прийняли участь у нараді з питань якості питної води та харчових продуктів в районному управлінні  Держпродспоживслужби за участю начальника Балтського міжрайонного відділу Держпродспоживслужби Глухова Володимира Васильовича, директора Балтської міжрайонної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Скрипника Олександра Валерійовича.

14:44 21.02.2020

19 лютого 2020 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов провів особистий прийом громадян в Сергіївському старостинському окрузі.

12:24 20.02.2020

День Героїв Небесної Сотні в Любашівській селищній ОТГ.

20 лютого - пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

10:42 20.02.2020

Подяка від Державної установи «Центр пробації».

Начальник Любашівського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Одеській області Ігорь Дармакука за плідне співробітництво, взаєморозуміння, всебічну підтримку в реалізації завдань Державної установи «Центр пробації» та з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» вручив голові Любашівської ОТГ Геннадію Павлову подяку.

12:45 18.02.2020