Дата: від до Скинути

До відома жителів  багатоквартирних будинків розташованих на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.

До відома жителів багатоквартирних будинків розташованих на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Згідно ст. 14 Закону України «Про житлово- комунальні послуги» технічне обслуговування  та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання (ОБЛАДНАННЯ ,ЩО ОБСЛУГОВУЄ БІЛЬШЕ ОДНОГО ПРИМІЩЕННЯ) здійснюється суб’єктом визначеним співвласниками багатоквартирного будинку за рахунок власників. Враховуючи те,що внутрішньобудинкові газові мережі є спільним майном співвласників багатоквартирного будинку, жителям багатоквартирних будинків потрібно терміново:

15:23 11.06.2019

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Любашівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  й надалі надає консультації з підприємницької діяльності. Мета консультування: підвищити конкурентоспроможність підприємців, надання якісної інформаційно-консультаційної допомоги підприємцям, та мотивувати людей до започаткування власної справи.

15:00 11.06.2019

В Любашівській селищній ОТГ завершено виконання робіт по капітальному ремонту покриття площі будинка культури в смт Любашівка Одеської області.

В Любашівській селищній ОТГ виконано роботи по капітальному ремонту покриття площі будинка культури по вул. Володимира Князя, 124 в смт Любашівка Одеської області.

09:47 11.06.2019

Тренінг «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

6-7 червня спеціаліст Любашівської селищної ОТГ Нефьодов Микола брав участь у тренінгу «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

15:15 10.06.2019

Кроки для керівників - «Соціальна згуртованість».

6 червня голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов та голови нещодавно об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Херсонської областей опанували ще один рівень Тематичних Пакетів Підтримки Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для керівників» - «Соціальна згуртованість».

10:16 10.06.2019

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 03.06.2019 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

16:28 03.06.2019

До відома жителів Любашівської громади!

З 1 травня 2019 року повністю вступив в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який значною мірою реформує сферу ЖКП. Планувалося, що він діятиме ще з 10 червня 2018 року, однак його мусили відтермінувати, щоб надати уряду можливість розробити і прийняти підзаконні акти, необхідні для реалізації норм цього Закону.

11:48 03.06.2019