Дорогі діти, батьки!

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

15:07 31.05.2019

Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

30 травня 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Мокряк прийняла участь в засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

15:00 30.05.2019

Любашівська селищна ОТГ повторно ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування - начальника фінансового відділу.

Вимоги до претендентів: освіта повна вища економічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

09:38 30.05.2019

Участь у проведенні урочистої церемонії презентації проекту "Поліцейський офіцер громади" на Софіївській площі м. Києва.

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у проведенні урочистої церемонії презентації проекту "Поліцейський офіцер громади" на Софіївській площі м. Києва.

12:44 28.05.2019

В Любашівській ОТГ виконано роботи з капітального ремонту площадки центрального входу на кладовище в смт Любашівка Одеської області.

16:07 27.05.2019

Селекторна нарада 27.05.2019 року

27 травня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

14:13 27.05.2019

Программи "Активні Громадяни" та БФ "Молода Громада" за підтримки Британської Ради в Любашівській ОТГ.

24 та 25 травня 2019 року в медіацентрі  Любашівської ОТГ пройшли зустрічі активних жителів громади з фасилітаторами программ "Активні Громадяни" та БФ "Молода Громада" за підтримки Британської Ради. Метою зустрічей було роз’яснення щодо оформлення своїх ідей в офіційний документ та стати учасником конкурсу "Активні громадяни" Британської Ради в Україні. Учасники тренінгу отримали сертифікати, які підтверджують отримані ними знання у сфері сталого соціального розвитку, міжкультурного діалогу та планування соціальних дій та вже готують проекти, які 5 червня 2019 року будуть відправлені на розгляд Британської Ради. Найкращі проекти отримають фінансування на їхню реалізацію.

09:50 27.05.2019

Семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ».

23 травня в приміщенні Одеського ЦРМС пройшов традиційний семінар «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ». У заході взяла участь представник Любашівської громади - головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Шишкевич Наталія.

15:36 24.05.2019

Селекторна нарада з питань обговорення нового законодавства у житлово-комунальній сфері, у сфері соціального захисту населення та підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років.

23 травня начальник відділу  містобудування, житлово-комунального господарства, з питань земельних відносин– головний архітектор Євгеній Крихта прийняв участь у селекторній нараді з питань обговорення нового законодавства у житлово-комунальній сфері, у сфері соціального захисту населення та підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років.

15:29 23.05.2019

Навчальний візит у Вилківську  міську ОТГ Кілійського району на тему: “Досвід роботи міської ради з охорони історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму».

22 травня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов в рамках програми «Маршрути успіхів» (проект “Пульс“ ) приймає участь у навчальному візиті у  Вилківську  міську ОТГ   Кілійського району на тему: “Досвід роботи міської ради з охорони історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму» у складі делегації Одеського РВ АМУ.

13:46 22.05.2019