Дата: від до Скинути

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства 25.06.2019 року.

16:15 25.06.2019

Засідання  постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища 25.06.2019 року.

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища 25.06.2019 року.

Засідання  постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища 25.06.2019 року.

10:50 25.06.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у нараді з питань прискорення процесу добровільного об'єднання територіальних громад, яка відбувається у м. Києві в приміщенні клубу Кабінету Міністрів України.

15:20 24.06.2019

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

21 червня 2019 року в Любашівській селищній ОТГ було здійснено покладання квітів до Меморіалу Слави загиблим воїнам в роки Другої світової війни з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

11:56 21.06.2019

Семінар «Кроки для керівників: сільський та економічний розвиток» на базі Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD Європою» та Мінрегіону.

Головний спеціаліст з економічних питань та інвестицій фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Шишкевич Наталія взяла участь у дводенному ,семінарі «Кроки для керівників: сільський та економічний розвиток» на базі Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD Європою» та Мінрегіону за серією Пакетів тематичної підтримки від Програми «U-LEAD Європою». По завершенню блоку «Економічний розвиток» 19 червня, 20 червня було проведено «Партнерський Хаб» - зустріч-сесію для представників бізнесу та громад.

11:45 21.06.2019

Участь у тренінгу щодо контролю якості дорожніх робіт, ефективності закупівель дорожніх робіт та моніторингу впровадження інфраструктурних проектів.

Представники Любашівської селищної ОТГ Євгеній Крихта та Микола Нефьодов приймають участь у тренінгу щодо контролю якості дорожніх робіт, ефективності закупівель дорожніх робіт та моніторингу впровадження інфраструктурних проектів, що проходить у м.Одеса 19-20 червня 2019 року в рамках співпраці за проектом "Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення",який впроваджується в рамках програми USAID "Взаємодія".

11:29 21.06.2019