Любашівська громада
Одеська область, Подільський район

Новини

Дата: від до Скинути

ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ) В ПОРЯДКУ СПАДКУВАННЯ.

ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ) В ПОРЯДКУ СПАДКУВАННЯ.

Відділ Любашівське бюро правової допомоги, продовжує консультувати громадян на найбільш актуальні теми для нашого регіону. В зв’язку з тим, що 31.03.2020 року Верховною Радою України було прийнято Закон України №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який з 1 липня 2021 року має відкрити ринок землі в Україні. Всім хто до цього часу не впорядкував документи, що підтверджують право власності на земельні ділянки, необхідно це зробити в найближчі терміни.

09:44 10.04.2020

Участь у відеоконференції: «Робота підприємств водпостачання та водовідведення в умовах надзвичайної ситуації. Шляхи минімізації кризових наслідків».

Участь у відеоконференції: «Робота підприємств водпостачання та водовідведення в умовах надзвичайної ситуації. Шляхи минімізації кризових наслідків».

Начальник відділу  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства– головний архітектор Любашівської селищної ОТГ  Євгеній Крихта 09 квітня 2020 року прийняв участь у відеоконференції: «Робота підприємств водпостачання та водовідведення в умовах надзвичайної ситуації. Шляхи минімізації кризових наслідків» на запрошення Громадської ради при Мінрегіоні разом з Асоціацією "Укрводоканалекологія".

16:03 09.04.2020

Обстеження об’єктів торгівлі на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Обстеження об’єктів торгівлі на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

За дорученням голови Любашівської селищної громади Геннадія Павлова головний спеціаліст з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергій Алексєєнко разом з представниками Любашівського ВП  здійснили чергове обстеження об’єктів торгівлі в смт Любашівка на виконання вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 р.№255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211». Керівникам підприємств було доведено зміни в законодавстві та попереджено, що за порушення правил щодо карантину людей передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

13:08 09.04.2020

Участь у онлайн – семінарі "Планування та організація надання соціальних послуг"

Участь у онлайн – семінарі "Планування та організація надання соціальних послуг"

Головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Любашівської ОТГ Ольга Бондаренко  приймає участь у онлайн – семінарі "Планування та організація надання соціальних послуг",який організовано Одеським регіональним офісом Програми U-LEAD з Європою.

12:31 09.04.2020

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років.

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років.

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи. 

13:59 08.04.2020

Щодо загрози отруєння бджіл пестицидами.

Щодо загрози отруєння бджіл пестицидами.

В період інтенсивного використання інсектицидів на посівах медоносних рослин виникає загроза отруєння бджіл пестицидами, або хімічного токсикозу, що є результатом грубих порушень правил і санітарних вимог застосування пестицидів як сільгоспвиробниками так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами. Токсикози бджіл виражаються в ослабленні бджолосімей, зниженні їх продуктивності та масовій загибелі, що надає великих збитків бджолярам.

10:28 08.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь