Дата: від до Скинути

Держпраці розпочинає цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавить тема трудових відносин, здоров’я та безпеки на роботі

14:54 13.09.2022

Телефонні лінії на тему трудових відносин

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   15 вересня 2022 року   з 10.00 до 12.00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Нові правила трудових відносин під час воєнного стану за Законом №2352»;

14:53 13.09.2022

У зв’язку з виконанням профілактичних робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Любашівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

11:37 13.09.2022

Чи має мій колишній чоловік платити аліменти на дитину, якщо він мобілізований на військову службу? Нараховувати заробітну плату за основним місцем роботи йому припинили.

15:13 12.09.2022

Законодавством України з метою забезпечення доступності та спрощення нотаріальної діяльності в умовах воєнного стану надано право командирам (начальникам) військових формувань (органів, установ) або іншій уповноваженій таким командиром (начальником) особі вчиняти певні нотаріальні дії. Так, вони мають право посвідчувати довіреності та заповіти військовослужбовців Збройних Сил України та інших утворених, відповідно до законів військових формувань, працівників правоохоронних спеціальних органів, органів цивільного захисту, які залучаються до стримування збройної агресії іноземної держави.

15:08 12.09.2022

В Любашівській громаді родини військових отримують допомогу

В Україні йде війна і щодня заради нашого спокою ризикують своїм життям і здоров’ям військовослужбовці Збройних Сил України. На жаль, багато з них заплатили за це найвищу ціну - життя. Важливим напрямком роботи Любашівської селищної ради стала соціальна підтримка сімей військовослужбовців, які хоробро захищають нашу країну, та сімей загиблих захисників України.

13:45 12.09.2022