Дата: від до Скинути

Законодавством України з метою забезпечення доступності та спрощення нотаріальної діяльності в умовах воєнного стану надано право командирам (начальникам) військових формувань (органів, установ) або іншій уповноваженій таким командиром (начальником) особі вчиняти певні нотаріальні дії. Так, вони мають право посвідчувати довіреності та заповіти військовослужбовців Збройних Сил України та інших утворених, відповідно до законів військових формувань, працівників правоохоронних спеціальних органів, органів цивільного захисту, які залучаються до стримування збройної агресії іноземної держави.

15:08 12.09.2022

В Любашівській громаді родини військових отримують допомогу

В Україні йде війна і щодня заради нашого спокою ризикують своїм життям і здоров’ям військовослужбовці Збройних Сил України. На жаль, багато з них заплатили за це найвищу ціну - життя. Важливим напрямком роботи Любашівської селищної ради стала соціальна підтримка сімей військовослужбовців, які хоробро захищають нашу країну, та сімей загиблих захисників України.

13:45 12.09.2022

Під час робочої поїздки до Бобрицького старостату Любашівський селищний голова Геннадій Павлов обстежив навчальні та дошкільні заклади

08 вересня 2022 року, під час робочої поїздки до Бобрицького старостату Любашівський селищний голова Геннадій Павлов обстежив навчальні та дошкільні заклади щодо забезпечення безпечних умов освітнього процесу, а також оглянув заклади культури щодо їх стану та підготовки до зимового періоду.

13:40 12.09.2022

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів виробничу нараду в Бобрицькому старостаті

08 вересня 2022 року, під час робочої поїздки до Бобрицького старостату Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів виробничу нараду з старостою та працівниками старостату, обговорили напрямки роботи щодо покращення благоустрою, організації спортивних заходів, організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, варіанти запуску роботи дитячого садка на чисельні звернення жителів, впровадження енергозберігаючих технологій, планування на наступний фінансовий рік об’єктів, які потребують ремонту тощо.

13:34 12.09.2022

Виїзний прийом в Кричунівському та Бобрицькомк старостатах

08 вересня 2022 року, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов з групою керівників структурних підрозділів селищної ради провів виїзний прийом громадян у селах Кричунівського та Бобрицького старостатів.

13:12 12.09.2022

Любашівська селищна рада оформляє земельні ділянки під городи

Велика кількість громадян селища Любашівка користуються земельними ділянками для городництва, але не сплачують орендну плату, тому громадянам, які використовують земельні ділянки комунальної власності для городництва, потрібно терміново звернутись до Любашівської селищної ради для оформлення відповідних документів та узгодження сплати за користування даними земельними ділянками!!!

11:01 12.09.2022

У зв’язку з виконанням профілактичних робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Любашівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

08:52 12.09.2022

08:51 12.09.2022