Участь у відео-селекторній нараді Одеської обласної (військової) адміністрації

Сьогодні, працівники Любашівської селищної ради на чолі з заступником Любашівського селищного голови Олегом Пенчевим  прийняли участь у відео-селекторній нараді Одеської обласної (військової) адміністрації та прозвітували про роботу, яка проводиться в Любашівській громаді спільно з Координаційними гуманітарними штабами з питань участі у реалізації програм із забезпечення внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих верств населення, а також про підготовку до зимового періоду.

12:51 09.09.2022

Куди повідомляти в разі руйнувань внутрішньобудинкових систем комунальної інфраструктури

В Любашівській громаді, незважаючи на постійні сигнали «Повітряної тривоги», на щастя немає обстрілів, руйнувань і пошкоджень. Але, в разі руйнувань внутрішньобудинкових систем комунальної інфраструктури, необхідно повідомляти:

12:02 09.09.2022

ДО УВАГИ ПЛАТНИКАМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ТА ОРЕНДИ ЗЕМЛІ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !

Любашівська селищна рада повідомляє, що проведено нарахування  земельного податку з фізичних осіб та оренди землі з фізичних осіб на 2022 рік. Нараховані суми вказаних податків та реквізити для оплати  можливо отримати у Фінансовому управлінні Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у  відділені Любашівської ДПІ. Просимо сплачувати податки вчасно та не допускати утворення боргів.

09:01 09.09.2022

Мінмолодьспорту розпочинає набір учасників на другий потік онлайнпроекту «Єдина Україна» Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України. Під час онлайн-заходу на вас чекають тренінги та зустрічі з українськими істориками: ?«Історія України: між правдою і міфами» ?«Історична декомунізація» ?«Російські міфи» Також в рамках проекту обговорюватимуться імідж України в світі сьогодні і як з ним працювати для нашого мирного завтра. Онлайн-захід розпочнеться 12 вересня та триватиме 14 днів. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/39Mn2sb Проект організований Міністерством молоді та спорту України

08:13 09.09.2022

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості»  розробив нові короткострокові програми з підвищення кваліфікації в рамках розширення напрямків навчання зареєстрованих безробітних, шукачів роботи, громадян, які потребують нових знань та вмінь, надання можливості набути саме ті навички, що є затребуваними роботодавцями на сьогодні:

08:11 09.09.2022

Сибірський шовкопряд – карантинний  шкідник лісу

Сибірський шовкопряд – карантинний шкідник лісу

Сибірський шовкопряд (коконопряд) (Dendrolimus sibiricus) – небезпечний шкідник, пошкоджує близько двадцяти видів хвойних порід, віддає перевагу модрині, кедру, ялиці, набагато рідше сосні і ялині. Є карантинним видом.

08:38 08.09.2022

Привітали підприємців з професійним святом та подякували за допомогу Збройним Силам України

У Любашівській громаді підприємців відзначили Подяками Любашівського селищного голови за вагомий внесок у розвиток підприємництва громади, ініціативність, активну допомогу Збройним Силам України та з нагоди професійного свята Дня підприємця.

14:31 07.09.2022

Гуманітарна допомога для жителів Любашівської громади

За ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова налагоджено співпрацю з міжнародними організаціями, волонтерами та волонтерськими організаціями по забезпеченню гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб та інших верств населення, які її потребують.

13:40 07.09.2022