ПЛАН СПІЛЬНИХ ДІЙ З «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ»

18 лютого 2022 року в Любашівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено робочу зустріч з начальником Подільського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області Ігорем Дармакукою та виконуючою обов’язки директора Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяною Подолян, в ході зустрічі було проаналізовано стан працевлаштування осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Любашівському районному секторі філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області та підписано план спільних дій на 2022 рік.

13:30 21.02.2022

ЗВІТ По виконанню програми надання безоплатної правової допомоги населенню Любашівської об’єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки

За час дії програми надання безоплатної правової допомоги населенню Любашівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки було досягнуто наступних результатів:

13:29 21.02.2022

Що необхідно знати про поліомієліт та як його уникнути

Поліомієліт - це гостра інфекційна хвороба, яку спричиняє поліовірус. Він передається від людини до людини найчастіше через брудні руки, інфіковану їжу, воду та розмножується у кишківнику. Як пояснюють у МОЗ, поліовірус також може залишатися на іграшках та побутових речах, з якими контактували інфіковані люди.

13:26 21.02.2022

День Героїв Небесної Сотні. Заходи в Троїцькому старостинському окрузі

18.02.2022р.В Троїцькому старостинському округу Любашівської селищної ради, відбувся Мітинг – реквієм до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

09:23 21.02.2022