Державні символи України

З метою виховання у громадян шанобливого ставлення до державних символів України, формування в них національної свідомості та патріотизму, почуття глибокої любові до духовно-культурної спадщини українського народу, героїчного минулого і його історії розміщуємо інформаційний матеріал, спрямований на виховання у жителів громади шанобливого ставлення до державних символів України, роз’яснення їх значення для розбудови держави.

14:55 07.02.2022

Нормативно – правова база.  Нова форма декларації про майновий стан і доходи

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи

Пунктом 4 наказу Міністерства фінансів України  від 17.12.2020 № 783, зареєстрованим в Мінюсті 28.12.2020 р. за № 1295/35578 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», встановлено, що податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – декларація) у редакції цього наказу подається з 01 січня 2022 року.

14:14 07.02.2022

Усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Досить часто буває так, що людина має у володінні земельну ділянку, але не може нею повноцінно користуватися.  Наприклад, встановлюються спірні межові знаки, облаштовується самовільний проїзд через земельну ділянку  тощо. У такому разі землевласник або землеорендар має усі законні підстави та захистити свої порушені права.

08:56 07.02.2022

ЗНО на 200 балів

З метою забезпечення якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої та професійної освіти, заохочення здобувачів освіти до поглибленого вивчення дисциплін,

08:23 04.02.2022

Важливо! Чим відрізняється бустер та додаткова доза?

Бустер – для людей, які отримали базовий курс щеплення 6-9 місяців тому і яким необхідно поновити захист від COVID-19. Додаткова доза – для людей, у яких ослаблений імунітет через важкі хвороби. Її роблять через 28 днів – 3 місяці після основного курсу щеплень.

14:16 03.02.2022