Дата: від до Скинути

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Любашівській селищній ОТГ.

14:43 29.08.2019

ОГОЛОШЕННЯ щодо Дня селища!

З метою якісної підготовки заходів до Дня селища, яке святкуватиметься  29 вересня 2019 року, Любашівська селищна рада просить надавати  пропозиції щодо  найменування  номінацій  та відповідних  кандидатур.

10:05 28.08.2019

«Актуальне в житлових субсидіях».

Відповідно до підпункту 2 пункту 6 «Положення про порядок призначення житлових субсидій», затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року №848 (зі змінами 27.04.2018 року) житлова субсидія не призначається, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда).

15:03 27.08.2019

23 серпня 2019 року в Любашівській селищній ОТГ під головуванням Геннадія Павлова пройшли громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку до генерального плану та плану зонування смт Любашівка Любашівського району Одеської області.

14:38 23.08.2019

День Державного прапора України в Любашівській селищній ОТГ.

23 серпня 2019 року відбулись урочисті заходи до Дня Державного Прапору України. Зі словами привітань до жителів громади звернулись голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов, перший заступник Любашівської РДА Дмитро Михайлов, голова Любашівської районної ради Сергій Паровик.

10:40 23.08.2019

УВАГА!!! Громадські слухання!

23 серпня 2019 року об 11:00 у актовій залі селищної ради відбудуться Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку до генерального плану та плану зонування смт Любашівка Любашівського району Одеської області.

14:54 22.08.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 21.08.2019 року прийняв участь у нараді щодо розвитку автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса - Миколаїв – Херсон.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов та перший заступник голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк 21.08.2019 року прийняли участь у нараді щодо розвитку автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса - Миколаїв – Херсон на запрошення управління транспортно – комунікаційної інфраструктури Одеської  обласної державної адміністрації.

12:11 22.08.2019