Дата: від до Скинути

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 21.08.2019 року прийняв участь у нараді щодо розвитку автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса - Миколаїв – Херсон.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов та перший заступник голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк 21.08.2019 року прийняли участь у нараді щодо розвитку автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса - Миколаїв – Херсон на запрошення управління транспортно – комунікаційної інфраструктури Одеської  обласної державної адміністрації.

12:11 22.08.2019

Семінар - навчання за темою: «Нагальні питання щодо забезпечення прав дітей в умовах децентралізації».

21 та 22 серпня 2019 року представник відділу соціальної політики Любашівської селищної ОТГ взяла участь у семінарі – навчанні, який відбувся в Одеській обласній державній адміністрації за темою: «Нагальні питання щодо забезпечення прав дітей в умовах децентралізації».

12:04 22.08.2019

Семінар на тему «Актуальні питання організації планування та забудови територій населених пунктів ОТГ».

Спеціаліст Любашівської селищної ОТГ Альона  Авдулова 21.08.2019 року прийняла участь у семінарі на тему «Актуальні питання організації планування та забудови територій населених пунктів ОТГ», який пройшов в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”.

16:35 21.08.2019

20 серпня 2019 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У вівторок, двадцятого серпня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

16:44 20.08.2019

Селекторна нарада 20.08.2019 року.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 20.08.2019 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

13:55 20.08.2019

Робоча нарада по питанню реалізації урядової програми "Доступні ліки".

20 серпня 2019 року, відповідно до протокольного доручення Одеської облдержадміністрації, голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у робочій нараді по питанню реалізації урядової програми "Доступні ліки" під керівництвом голови Любашівської райдержадміністрації Віталія Лабуша.

13:39 20.08.2019

Засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

19 серпня 2019 року голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у  засіданні комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації.

15:40 19.08.2019

Історична подія в Любашівській селищній ОТГ!

Із спільної власності територіальних громад сіл та селищ  Любашівського району у комунальну власність Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади прийнято:

15:31 16.08.2019

Засідання постійної  комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ОТГ.

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ОТГ.

16.08.2019 року відбулось засідання постійної  комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ОТГ.

09:15 16.08.2019