Дата: від до Скинути

Участь у засіданні організаційного комітету щодо підготовки та проведення в Любашівському районі урочистих заходів присвячених 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам'яті та примирення.

Голова та секретар Любашівської ОТГ 25 квітня прийняли участь у засіданні організаційного комітету щодо підготовки та проведення в Любашівському районі урочистих заходів присвячених 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам'яті та примирення. Нарада пройшла під керівництвом голови Любашівської райдержадміністрації Віталія Лабуша, за участі керівників районних громадських організацій ради ветеранів та "Любашівські патріоти - учасники АТО, військового комісара, начальника поліції, редактора районної газети "Хлібороб" та начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. Присутні детально обговорили з організаторами сценарій для проведення урочистих заходів 08 та 09 травня та інших цікавих заходів, які після написання більш детального сценарію обов'язково будуть оприлюднені в ЗМІ.

12:16 26.04.2019

Шановні жителі Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

09:55 26.04.2019

Вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції.

Проходять роки після аварії на ЧАЕС , але біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям, рідними та близькими.

09:22 26.04.2019

Розпочато роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Володимира Князя в смт Любашівка Одеської області.

Відповідно до Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки розпочато роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Володимира Князя смт Любашівка Одеської області. Однією з основних умов договору з підрядною організацією - є гарантійний термін експлуатації, який складає 7 років.

12:16 25.04.2019