Участь у семінарі для бухгалтерів ОТГ Одещини.

Сьогодні від Любашівської ОТГ головний бухгалтер Вальчук Людмила приймає участь у семінарі для бухгалтерів ОТГ Одещини, який організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. В семінарі бере участь лауреат премії "Кращий бухгалтер України 2018 року" Валерій Шишерін.

13:45 24.04.2019

Можливість звернутися до Любашівської селищної ОТГ з електронними петиціями через офіційний сайт громади https://lubashivska-gromada.gov.ua.

Любашівська селищна ОТГ повідомляє громадян про можливість звернутися до Любашівської селищної ОТГ з електронними петиціями через офіційний сайт громади https://lubashivska-gromada.gov.ua.  В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти.

10:22 24.04.2019

Зустріч з представниками Громадської організації "Громадський рух "Віра, Надія, Любов" та радницею голови Одеської обласної державної адміністрації з питань гендерної політики.

19 квітня 2019 року спеціалісти Любашівської ОТГ прийняли участь у зустрічі з представниками Громадської організації "Громадський рух "Віра, Надія, Любов" Єлизавета Левіна, Ольга Костюк та радниця голови Одеської обласної державної адміністрації з питань гендерної політики Людмила Акімова, які провели ряд зустрічей з громадськістю та представниками установ та організацій соціального спрямування Любашівського району. Зустрічі були проведені в актовому залі районної ради та медіацентрі Любашівської центральної районної бібліотеки. Основні теми що обговорювалися: про запобігання та протидію домашнього насилля, захисту прав людини, попередження та профілактика неврегульованої зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми шляхом спрямування потенційних мігрантів на працевлаштування в Україні.

10:19 24.04.2019

Участь у семінарі-нараді з головами виконавчих комітетів сільських, селищних рад району.

18 квітня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов прийняв участь у семінарі-нараді з головами виконавчих комітетів сільських, селищних рад району під керівництвом першого заступника голови Любашівської райдержадміністрації Валерія Мочуляка та за участі голови Любашівської районної ради Сергія Паровика і заступника голови Любашівської райдержадміністрації Дмитра Михайлова.

12:51 23.04.2019

Любашівська селищна ОТГ отримала придбані спеціалізований пожежний легковий причіп -цистерну ПЦ-0505 та мотоблок. Техніка буде використовуватись в громаді для оперативного вирішення питань.

12:29 23.04.2019

Навчальний візит «Розвиток сільських територій: луб’яні культури та супутня переробка» до Сумської області 16-18 квітня 2019 року.

За підтримки програми «U-LEAD  з Європою» 16-18 квітня 2019р. секретар Любашівської селищної ОТГ Мокряк Людмила мала чудову нагоду прийняти участь у навчальному візиті «Розвиток сільських територій: луб’яні культури та супутня переробка» до Сумської області. Делегація включала представників громад Одеської, Черкаської та Київської областей.

12:09 23.04.2019

16 квітня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

16 квітня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення Одеської обласної державної адміністрації.

13:54 16.04.2019

16 квітня 2019 року відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації заробітної плати, зайнятості, населення при Любашівській селищній раді під головуванням Геннадія Павлова.

12:50 16.04.2019