Дата: від до Скинути

До відома орендарів водних об’єктів розташованих на території Любашівської об’єднаної територіальної громади.

Враховуючи, що в громаді відсутні місця відпочинку людей на воді визначені згідно Постанови КМУ №264 від 06.03.2002 року, з метою попередження нещасних випадків з людьми на водоймах, рішенням комісії ТЕБ і НС Любашівської селищної ради від 14 травня 2019 року №3 орендаторів водних об’єктів розташованих на території громади зобов’язано встановити знаки з попереджувальними написами про заборону купання на водоймах.

10:46 14.06.2019

13 червня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника в районному будинку культури Любашівської селищної ОТГ проведені урочисті збори та святковий концерт для працівників галузі охорони здоров’я. На початку свята виступили  голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов, т.в.о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк, голова районної ради Сергій Паровик, які привітали медпрацівників з професійним святом, подякували медиків за їх професійну майстерність, чуйність, доброту та побажали міцного здоров'я, успіхів в роботі, щастя, добробуту.  Від комунального некомерційного підприємства "Любашівська центральна районна лікарня" виступив Дмитро Фомін, комунального закладу "Любашівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Григорій Ратушняк, відокремленого підрозділу "Любашівська станція екстренної (швидкої) медичної допомоги" Михайло Шевченко, які привітали колег з професійним святом. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району та з нагоди святкування професійного свята - Дня медичного працівника, кращі представники медичної галузі району були нагороджені Почесними грамотами, Подяками та подарунками від Любашівської селищної ОТГ,Одеської облдержадміністрації, районної державної адміністрації, районної ради. Неповторними та яскравими художніми номерами щиро вітали всіх присутніх зі святом працівники медичних закладів району.

16:32 13.06.2019

Шановні землевласники та землекористувачі  Любашівської селищної ОТГ!

Шановні землевласники та землекористувачі Любашівської селищної ОТГ!

Любашівська селищна рада повідомляє, що проведено нарахування  земельного податку та орендної плати за 2019 рік, тому просимо кожного з платників вищевказаних податків звернутись до Любашівської селищної ради або Любашівської ДПІ за сумами нарахувань та реквізитами. Також, нагадуємо, що граничний термін сплати 28 серпня 2019 року. У разі несплати або несвоєчасної сплати податків за платником утворюється заборгованість, на яку в подальшому нараховуються штрафні санкції та пеня. Телефон для довідок (04864) 2-22-10.

10:06 12.06.2019

Любашівська ОТГ визначає пріоритети розвитку: інноваційна онлайн-школа і виробництво сушених овочів.

10 червня 2019 року Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відвідав Любашівську об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо аналізу факторів, які впливають на стратегічний вибір громади, а також планування інструментів сільського розвитку.

08:19 12.06.2019

До відома жителів  багатоквартирних будинків розташованих на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.

До відома жителів багатоквартирних будинків розташованих на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Згідно ст. 14 Закону України «Про житлово- комунальні послуги» технічне обслуговування  та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання (ОБЛАДНАННЯ ,ЩО ОБСЛУГОВУЄ БІЛЬШЕ ОДНОГО ПРИМІЩЕННЯ) здійснюється суб’єктом визначеним співвласниками багатоквартирного будинку за рахунок власників. Враховуючи те,що внутрішньобудинкові газові мережі є спільним майном співвласників багатоквартирного будинку, жителям багатоквартирних будинків потрібно терміново:

15:23 11.06.2019

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Любашівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  й надалі надає консультації з підприємницької діяльності. Мета консультування: підвищити конкурентоспроможність підприємців, надання якісної інформаційно-консультаційної допомоги підприємцям, та мотивувати людей до започаткування власної справи.

15:00 11.06.2019

В Любашівській селищній ОТГ завершено виконання робіт по капітальному ремонту покриття площі будинка культури в смт Любашівка Одеської області.

В Любашівській селищній ОТГ виконано роботи по капітальному ремонту покриття площі будинка культури по вул. Володимира Князя, 124 в смт Любашівка Одеської області.

09:47 11.06.2019

Тренінг «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

6-7 червня спеціаліст Любашівської селищної ОТГ Нефьодов Микола брав участь у тренінгу «Публічні закупівлі з використанням системи Prozorro», організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

15:15 10.06.2019