Не паліть листя – це шкодить людині та довкіллю!

Любашівська селищна рада попереджає про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя, всіх видів відходів на території домоволодінь, підприємств, установ, організацій і населених пунктів відповідно до ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16, ст.22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», розділ 5 п.5.14 пп.9 розділ 10 п 10.1 «Правил благоустрою території ОТГ Любашівської селищної ради», затверджених рішенням селищної ради №154-VII від 12.10.18 року.

08:43 18.03.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та  місцевої згуртованості  та постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово -комунального господарства Любашівської селищної ради.

14:44 14.03.2019

До уваги жителів Любашівської громади!

Любашівська селищна рада запрошує на участь у семінарі з питань реалізації в Одеській області нового проекту ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), який відбудеться в актовій залі Любашівської селищної ради 15.03.2019 року о 14 годині.

09:23 14.03.2019

В актовій залі Любашівської селищної ради 13.03.2019 року пройшло засідання  комісії з питань легалізації заробітної плати, зайнятості населення при Любашівській селищній  раді.

12:36 13.03.2019

12 березня 2019 року в Любашівській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

15:36 12.03.2019