26 лютого відбулась виїздна консультація #Одеського_РВ_АМУ до Любашівської ОТГ

26 лютого відбулась виїздна консультація #Одеського_РВ_АМУ до Любашівської ОТГ. На зустрічі були голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов ,голова Любашівської РДА Віталій Лабуш, працівники апарату селищної ради. Обговорили питання економічного розвитку, а також розглянули приєднання до ОТГ Бобрицької сільської ради, яка виявила бажання приєднатися до вже створеної громади.  Регіональний консультант з юридичних питань Юрій Ямковой розповів про важливі аспекти під час механізму приєднання суміжних сіл.

08:06 04.03.2019

Регіональний семінар «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини»

Представник Любашівської ОТГ – спеціаліст з питань ЖКГ Авдулова Альона 01 березня 2019 року приймає участь в регіональному семінарі «Підвищення енергоефективності територіальних громад Одещини» в приміщенні Одеської обласної ради.

09:57 01.03.2019

28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії Любашівської селищної ради

Любашівська селищна рада наголошує, що не є караючим органом. Але коли мешканці селища та сіл не реагують на зауваження, не виконують вимог попереджень, систематично порушують Закони України на них працівниками селищної ради складається протокол про адміністративне правопорушення з подальшим розглядом на адміністративній комісії. 28.02.2019 року відбулось засідання адмінкомісії, де розглядались питання порушення вимог Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Любашівської селищної ради, затверджених рішенням селищної ради №154-VII  від 12.10.2018 року.

14:37 28.02.2019

Від Любашівської селищної ОТГ  Лабуш Катерина приймає участь у дводенному семінарі в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, «Адаптація та приведення у відповідність до чинних законодавчих вимог документів з просторового планування. Володіння, користування та розпорядження землями ОТГ».

12:10 26.02.2019

«Первоцвіт-2019»

Для збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу та відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища , «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України» Любашівська селищна рада з метою забезпечення контролю за станом охорони, захисту, використання та відтворення червонокнижних видів рослин проводить акцію «Первоцвіт-2019». У ході проведення акції «Первоцвіт-2019» будуть вжити всі необхідні заходи в межах компетенції щодо охорони ранньоквітучих об’єктів рослинного світу. Інформацію про порушення природоохоронного законодавства, виявлення фактів незаконного збуту рідкісних видів рослин (підсніжників) на території Любашівської селищної ОТГ надавати на електрону адресу: luba.rada@ukr.net та за телефонами 2-25-83,2-25-48.

11:37 26.02.2019