Дата: від до Скинути

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища 11.03.2019 року.

15:06 11.03.2019

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов 11.03.2019 року приймає участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

12:19 11.03.2019

Дорогі жінки Любашівської об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з найчарівнішим та найпрекраснішим святом - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!  Це свято, яке розпочинає весну, яке приходить із першими її кроками, з першими промінчиками сонечка, що пробуджує все навкруги, відроджує життя і показує, що воно прекрасне.

12:41 07.03.2019

Любашівська селищна рада повідомляє про засідання ІХ  позачергової  сесії VII скликання Любашівської селищної ради, яка  відбудеться 15 березня 2019 року  о 10.00 в актовій  залі  селищної ради (2 поверх)

Любашівська селищна рада повідомляє про засідання ІХ  позачергової  сесії VII скликання Любашівської селищної ради, яка  відбудеться 15 березня 2019 року  о 10.00 в актовій  залі  селищної ради (2 поверх).

10:11 07.03.2019

6 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня. Відділом культури райдержадміністрації було проведено концертну програму в якій приймали участь дитячі хореографічні колективи «Санрайз» та «Сюрприз», вихованці дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко», а також виступи від новостворених колективів. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав гостей та митців сцени.

09:55 07.03.2019

З 1 січня 2019 року триває етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

16:17 05.03.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов 04.03.2019 року прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

13:15 04.03.2019