Дата: від до Скинути

Нагадуємо! Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки можна зареєструвати онлайн

Подільське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність на території Подільського району, на те, що надано можливість субєктам господарювання подавати для реєстрації декларації в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС - (https://e-services.dsns.gov.ua/).

10:53 27.10.2022

26.10.2022 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з керівництвом районного управління поліції, військової комендатури, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації під головуванням начальника ОВА Максима Марченка. В ході роботи начальники районних військових адміністрацій звітували про стан справ у районах. Про основні проблемні питання та недоліки у сфері бюджету та фінансів, що виникають у процесі планування та виконання місцевих бюджетів Одеської області доповідала Марина Зінченко – директор Департаменту фінансів Одеської обласної військової адміністрації. Директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації Володимир Фролов розповів про соціально-економічну ситуацію в Одеській області за 9 місяців 2022 року. Зокрема, він повідомив, що на даний час вже приблизно 80 % підприємств Одещини мають обсяги виробництва від 60 до 100 % довоєнних показників. Кількість приватних підприємств з початку року зросла на 577 одиниць. Проте, станом на сьогодні спостерігається негативна тенденція щодо сплати єдиного податку, недоотримання митних надходжень. Водночас, керівникам було роз’яснено можливості програм Є-підтримка та Є-допомога, а також порядок залучення громадян для проведення суспільно-громадських та корисних робіт. Максимом Марченко надано доручення щодо сприяння відновленню діяльності підприємств, активізації моніторингу цінової політики в громадах. Про стан підготовки місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб доповідала Тетяна Дементьєва – директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації. Вона зазначила, що згідно доповідей з громад, на даний час в області підготовлено 48357 місць для розміщення переселенців, з них 25482 вже заселено. Разом з цим, відмічено, що в повному обсязі створено необхідні умови для проживання людей в набагато меншій кількості, ніж доповідається. Очільник області підкреслив, що голови територіальних громад повинні облаштувати місця не для виживання людей, а для проживання, тому перевірки виконання цього завдання будуть продовжуватися і в майбутньому. Крім того, доручено виключити факти розміщення ВПО в навчальних закладах, які здійснюють освітній процес. Директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло поінформував присутніх про стан роботи щодо захисту об'єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану та про заходи щодо обмеження споживання електроенергії. Доведено інформацію про обмеження використання електроенергії для побутових споживачів та підприємств згідно окремих графіків, обмеження освітлення зовнішньої реклами, вітрин сфери обслуговування та благоустрою, вуличного освітлення. Головам РВА та громад доручено із дотриманням відповідних вимог забезпечити опалювальний сезон, в першу чергу – об’єктів соціальної сфери. З інформацією про стан захисних споруд цивільного захисту на території Одеської області виступив Ігор Скомороха – радник начальника Одеської обласної військової адміністрації. Визначено провести ревізії укриттів та захисних споруд, особливо в багатоквартирних будинках, позначити їх та забезпечити всім необхідним згідно встановлених вимог. Наприкінці наради, начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко поставив посадовцям додаткові завдання щодо підготовки пунктів обігріву населення області, визначення відповідальних за їх функціонування, проведення захисних заходів на об’єктах енергетики, зокрема, на електростанціях та трансформаторах. Також, надано доручення щодо забезпечення безперебійної роботи соціальних об’єктів, для чого необхідно передбачити закупівлю генераторів, резервних джерел електроживлення тощо.

09:11 27.10.2022

Планове відключення електроенергії 31 жовтня Мала Василівка

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Любашівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

08:31 27.10.2022

У 2021 році від України було подано заявку до Міжнародного бюро виставок (Париж, Франція) щодо участі у відборі країни-кандидата на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030» у м. Одесі.

08:02 27.10.2022

Планове відключення електроенергії 30 жовтня Кричунове