Гуманітарна допомога в Сергіївському старостаті

05 жовтня 2022 року жителі Сергіївського старостинського округу, за попередньо поданими заявками до старостату та внутрішньо переміщені особи, отримали продуктові набори від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (UN World Food Program).

15:13 05.10.2022

Робоча поїздка до Сергіївського старостату

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова 05 жовтня 2022 року в рамках робочої поїздки до Сергіївського старостинського округу, заступником селищного голови Олегом Пенчевим та керівниками структурних підрозділів селищної ради проведено прийом громадян.

15:01 05.10.2022

Планове відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Любашівської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

14:49 05.10.2022

Гуманітарна допомога в Новокарбівському старостаті

04 жовтня 2022 року  жителі  Новокарбівського старостинського округу, за попередньо поданими заявками до старостату та внутрішньо переміщені особи, отримали продуктові набори від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (UN World Food Program).

11:57 05.10.2022

Робоча поїздка до Новокарбівського старостату

За дорученням Любашівського селищного голови Геннадія Павлова 04 жовтня 2022 року в рамках робочої поїздки до Новокарбівського старостинського округу, заступником селищного голови Віталієм Бровченком та керівниками структурних підрозділів селищної ради проведено прийом громадян.

11:54 05.10.2022

Ясенева смарагдова вузькозлатка (Agrilus planipennis Fairmaire) – небезпечний агресивний стовбуровий шкідник, який спроможний заселяти дерева (ясень, горіх та деякі інші породи листяних порід дерев) без видимих ознак ослаблення, що прискорює їхній відпад. За високої щільності поселень загибель дерева може наставати на другий рік. Великі дерева златка здатна заселяти поступово протягом декількох років, викликаючи їхнє поступове ослаблення.

10:50 05.10.2022