Реквізити цільового фонду "Оборона Одещини"

Одеською обласною військовою адміністрацією прийнято розпорядження від 19.03.2022 № 111/А-2022 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VIІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік», яким передбачено створення цільового фонду «Оборона Одещини». Джерелами формування фонду є благодійні внески підприємств, меценатів та наших небайдужих громадян. Для зарахування зазначених коштів доводимо до вашого відома реквізити рахунку обласного бюджету по ККД 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади» для зарахування коштів до обласного фонду «Оборона Одещини»: Код області: 15; Населений пункт: Одеська область Отримувач: ГУК в Од.обл./Одеська обл./50110000 Код отримувача: (ЄДРПОУ): 37607526 Банк отримувача : Казначейство України (ел. адм. подат.) Номер рахунку (IBAN): UA238999980314161931000015001 Код класифікації доходів бюджету: 50110000 Найменування коду класифікації доходів бюджету: Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, фонд «Оборона Одещини». Одеська військова адміністрація просить долучитися до збору коштів до обласного фонду «Оборона Одещини».

09:44 25.03.2022

Верховна Рада проголосувала за Закон України №7178 про забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану

Як ідеться у документі, нині продовольча безпека держави набуває критичного значення й це вимагає невідкладного використання всіх доступних сільськогосподарських угідь для проведення посівної кампанії.

09:42 25.03.2022

Шановні аграрії Подільського району!

Інформую Вас, що з метою організації проведення весняно-літніх робіт в оптимальні строки у період військового стану, досягнуто домовленості з військовим комендантом Подільського району, начальником Подільського районного управління поліції про надання можливості сільгоспвиробникам проводити посівні роботи на полях у сільській місцевості ЦІЛОДОБОВО. Сільськогосподарські роботи в прикордонній смузі, їх час, тривалість, відстань від лінії державного кордону України в обов’язковому порядку погоджувати з підрозділами державної прикордонної служби України за місцем проведення вказаних робіт. Будь-які сільськогосподарські роботи забороняються на земельних ділянках ближче ніж за 50 метрів до лінії державного кордону. З повагою, Начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО

09:33 24.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 24 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

9-й рік війни. 29 день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 29 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисника мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

09:16 24.03.2022

В Любашівській селищній раді оголошено День жалоби з 24 по 28 березня 2022 року

Для вшанування пам’яті героїчно загиблого, Шинкарюка Олега Петровича, 07.04.1989 року народження, під час військової служби у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Любашівській селищній раді оголошено День жалоби з 24 по 28 березня 2022 року.

08:32 24.03.2022

Триває загальна мобілізація, оголошена Указом Президента України № 69/2022 24 лютого 2022 року

Упродовж 90 діб із цієї дати має бути здійснений призов військовозобов?яязаних в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами. Місцеві органи виконавчої влади у взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (раніше — військкомати), за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств і фізичних осіб-підприємців мають організувати:

15:04 23.03.2022