Дата: від до Скинути

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 28 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

9-й рік війни. 33 день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 33 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисники мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. На деяких ділянках підрозділи ЗСУ, Тероборони та добровольчих батальйонів перейшли у наступ. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

10:15 28.03.2022

27 березня в Любашівці провели в останню путь Цуркана Романа Анатолійовича

7 березня в Любашівці провели в останню путь Цуркана Романа Анатолійовича, військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув 18 березня під час обстрілу російськими військами ракетами типу «Калібр» по казармі з військовослужбовцями в Миколаєві.

10:05 28.03.2022

Церемонія прощання з Романом Цурканом 27 березня о 11.30

Вічна пам‘ять! Слава Україні! Героям слава!  Любашівська селищна рада повідомляє, що церемонія прощання з нашим земляком, Героєм України Цурканом Романом Анатолійовичем, 25.03.1973 р.н. відбудеться 27 березня о 11.30 год. на площі біля Будинку культури смт Любашівка. Любашівська селищна рада, разом з усіма жителями громади, висловлює щирі співчуття рідним і близьким Герою України з приводу непоправної втрати. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини - велике горе та випробування. Їх імена назавжди залишиться у пам’яті нашого народу. Світла пам'ять усім загиблим у результаті наступу російських загарбників!

16:26 26.03.2022

Просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів.

Одеською обласною військовою адміністрацією прийнято розпорядження від 19.03.2022 № 111/А-2022 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VIІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік», яким передбачено створення цільового фонду «Оборона Одещини». Просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів.

11:24 25.03.2022

Спалювання сухостою - злочин!

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -

11:11 25.03.2022