Дата: від до Скинути

ЗВІТ По виконанню програми надання безоплатної правової допомоги населенню Любашівської об’єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки

За час дії програми надання безоплатної правової допомоги населенню Любашівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки було досягнуто наступних результатів:

13:29 21.02.2022

Що необхідно знати про поліомієліт та як його уникнути

Поліомієліт - це гостра інфекційна хвороба, яку спричиняє поліовірус. Він передається від людини до людини найчастіше через брудні руки, інфіковану їжу, воду та розмножується у кишківнику. Як пояснюють у МОЗ, поліовірус також може залишатися на іграшках та побутових речах, з якими контактували інфіковані люди.

13:26 21.02.2022

День Героїв Небесної Сотні. Заходи в Троїцькому старостинському окрузі

18.02.2022р.В Троїцькому старостинському округу Любашівської селищної ради, відбувся Мітинг – реквієм до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

09:23 21.02.2022

Героїв Небесної Сотні. Заходи в Агафіївському старостинському окрузі

20 лютого вся Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. До цієї дати 18 лютого завідуюча Агафіївською сільською бібліотекою-філією Сокіл Любов Трохимівна до уваги читачів представила виставку-панораму: "Небесна Сотня:історія нескорених".

09:16 21.02.2022

До уваги аграріїв! Створено Агроподатковий штаб!

З метою взаємодії між територіальними органами виконавчої влади та сільгоспвиробниками щодо питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою  в їх реєстрації, створено робочу групу (Агроподатковий штаб). Робоча група Агроподаткового штабу розглядає звернення, що надійшли до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації на протязі кожного поточного місяця згідно з графіком проведення засідань затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України.

10:26 17.02.2022