«ПАТРОНАТ – ДОПОМОГА В СКРУТНІЙ ЖИТТЄВІЙ ОБСТАВИНІ»

Фахівці Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості значну увагу приділяють на ознайомлення безробітних про патронат над дітьми батьки яких потрапили в скрутну життєву обставину. Що до цього питання проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення на відповідних семінарах.

15:05 09.02.2022

Відповідальність за незастосування РРО та/або ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що у разі встановлення в ході перевірки факту не проведення або проведення з порушеннями розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО з фіскальним режимом роботи до такого суб’єкта господарювання, за рішенням відповідних контролюючих органів, застосовуються фінансові санкції в таких, зокрема розмірах:

15:01 09.02.2022

Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування таких ставок:

15:00 09.02.2022

Оголошення про проведення сесії

11 лютого о 10.00 год. в будинку культури буде проведене пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії Любашівської  селищної  ради VІІІ скликання.

08:42 09.02.2022

До 15 лютого у Любашівській громаді продовжили дистанційне навчання школярів

08 лютого, під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради.

15:21 08.02.2022

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств громади

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України від 19.06.2003 року   № 963-IV «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та  «Про охорону земель» від 19.06.2003 року №  962-IV, наказу Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 року № 51 «Про затвердження Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення» землі сільськогосподарського призначення підлягають обов’язковому еколого – агрохімічному обстеженню та їх агрохімічній паспортизації незалежно від форм власності.

12:03 08.02.2022

Чергова апаратна нарада селищної ради

07 лютого Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів апаратну нараду  за участю  заступника селищного голови Олега Пенчева, секретаря селищної ради Людмили Мокряк, начальників управлінь і відділів селищної ради.

08:29 08.02.2022

Урядом запроваджено державне регулювання цін на деякі продукти харчування

2 січня 2022 року Уряд прийняв постанову № 1 «Про внесення зміни до пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування. Так,  вищезазначеною постановою на період дії карантину встановлюється граничний рівень торговельної надбавки в розмірі 10% від оптово-відпускної ціни на:

16:23 07.02.2022