Стартує пілотний проєкт Аграрного реєстру.

5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Одеської області для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.

11:44 04.02.2020

До уваги жителів Любашівської громади!

Начальник Любашівського відділу поліції Балтського ВП ГУНП Одеської області Мазуренко Олександр 13 лютого 2020 року об 11 годині проведе особистий прийом громадян в приміщенні Любашівської селищної ради, за адресою: смт Любашівка вул. Володимира Князя, 84.

09:50 04.02.2020

Інформація про послугу з розподілу природного газу.

АТ «ОДЕСАГАЗ» є суб’єктом природної монополії та на підставі ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - «НКРЕКП») №841 від 29.06.2017р. має право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах території міста Одеси та Одеської області.

08:43 04.02.2020

Перелік опорних закладів охорони здоров'я в Одеській області.

Кабінет Міністрів України затвердив окремим розпорядженням перелік опорних закладів охорони здоров'я в кожній області (Розпорядження "Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року"). В Одеській області таких опорних лікарень - 13, серед яких і наша Любашівська ЦРЛ. Комунальне некомерційне підприємство “Арцизька центральна районна лікарня” Арцизької районної ради Одеської області Комунальне некомерційне підприємство “Березівська центральна районна лікарня” Березівської районної ради Одеської області” Комунальне некомерційне підприємство “Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня” Білгород-Дністровської міської ради Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради “Ізмаїльська міська центральна лікарня” Комунальне некомерційне підприємство “Любашівська центральна районна лікарня” Любашівської районної ради в Одеській області Комунальне некомерційне підприємство “Міська клінічна лікарня № 1” Одеської міської ради Комунальне некомерційне підприємство “Міська клінічна лікарня № 10” Одеської міської ради Комунальне некомерційне підприємство “Міська клінічна лікарня № 11” Одеської міської ради Комунальне некомерційне підприємство “Одеська обласна клінічна лікарня” Одеської обласної ради” Комунальне некомерційне підприємство “Подільська міська лікарня Подільської міської ради” Комунальне некомерційне підприємство спільної власності територіальних громад Роздільнянського району “Роздільнянська центральна районна лікарня Комунальне некомерційне підприємство “Чорноморська лікарня” Чорноморської міської ради Одеської області Комунальне підприємство “Балтська багатопрофільна лікарня” Балтської міської ради Одеської області.

16:17 03.02.2020

Кампанія декларування.

З 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - податкова декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

10:16 03.02.2020

УВАГА! З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ РОЗПОЧАТО ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ СУБ'ЄКТАМИ ДЕКЛАРУВАННЯ ЩОРІЧНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ЗА 2019 РІК.

З 1 січня 2020 року розпочато черговий етап подання суб'єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи „Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”( далі – Закон).

09:57 03.02.2020

Зустріч з керівниками фермерських господарств Любашівської громади.

За участю секретаря Любашівської ОТГ Людмили Мокряк відбулась зустріч начальника Любашівського ВП Балтського ВП ГУНП Одеської області Мазуренка Олександра та начальниці Любашівської ДПІ Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області Грекул Інни з керівниками фермерських господарств Любашівської громади.

15:18 31.01.2020

29 січня 2020 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У середу, двадцять дев’ятого січня, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

14:30 29.01.2020