Візит до муніципалітету Тольмін.

13 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов в рамках міжнародної поїздки до Словенії здійснив візит до муніципалітету Тольмін, де відбулась зустріч з мером паном Урошем Брежаном, який презентував муніципалітет та його розвиток і проекти. Було обговорено місцеві спільноти та їхню співпрацю з бізнесом, нові туристичні напрямки.

08:19 14.11.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у міжнародному навчальному візиті до Словенії.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у міжнародному навчальному візиті до Словенії з 11 по 16 листопада 2019 року.  Основною темою заходу є співпраця бізнесу с місцевими громадами.

12:51 12.11.2019

Інформація.

Рішенням сесії Любашівської селищної ради від 18.10.2019 року з місцевого бюджету до районного виділено та на 100 % профінансовано наступні об’єкти:

14:08 11.11.2019

До уваги учнів!

08 листопада 2019 року секретар Любашівської громади Людмила Мокряк прийняла участь у зустрічі по підготовці до фотоконкурсу «ПРОФЕСІЇ МОЄЇ ГРОМАДИ», який буде оголошено Любашівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості.

15:49 08.11.2019

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь в регіональному семінарі з розробки середньострокової стратегії розвитку Асоціації міст України.

08 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь в регіональному семінарі з розробки середньострокової стратегії розвитку Асоціації міст України, який проходить у м. Одесі в Одеському регіональному відділенні АМУ на запрошення конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

14:17 08.11.2019