Дата: від до Скинути

11  січня 2020  року о 10.00 год. в  приміщенні  медіацентру  Любашівської  центральної районної  бібліотеки відбудеться 15  сесія Любашівської  селищної  ради VІІ скликання.

09:42 09.01.2020

Любашівська ОТГ отримала приладдя до трактору,придбане за кошти інфраструктурної субвенції.

Любашівська ОТГ отримала приладдя до трактору, а саме: відвал універсальний та машину для посипання доріг піском та відсівом ,  придбане за кошти інфраструктурної субвенції. Придбане обладнання буде передано КНП «Зеленбуд» та використовуватись для підтримки благоустрою в громаді.

09:43 28.12.2019

Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Любашівка Любашівської ОТГ отримав нові меблі для школярів, які придбані відділом з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» смт Любашівка Любашівської ОТГ отримав нові меблі для школярів, які придбані відділом з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

16:30 26.12.2019

Любашівська ОТГ отримала приладдя до трактору, придбане за кошти інфраструктурної субвенції.

Любашівська ОТГ отримала приладдя до трактору, а саме: навантажувач з джойстиком, ківш щелепний, вантажопідйомний пристрій, причіп самоскид,  придбане за кошти інфраструктурної субвенції. Після реєстрації обладнання буде передано КНП «Зеленбуд».

15:04 26.12.2019

Чий сніг біля магазину?

На дворі грудень, пора задуматися над тим, що незабаром випаде сніг. Сніг взимку – цілком природне явище. На дорогах його прибирають комунальники, у дворах багатоквартирних будинків – балансоутримувач, біля приватних садиб – власники, біля підприємств – суб’єкти господарювання.

10:52 26.12.2019

Участь дітей Любашівської громади в новорічній дитячій виставі «Лускунчик»в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

24 грудня 2019 року в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету відбулася новорічна дитяча вистава «Лускунчик» під патронатом голови Одеської обласної ради. Виставу відвідали діти пільгового контингенту, батьки яких брали або беруть участь в антитерористичній операції на Сході України та які проходять військову  службу у Збройних Силах України з Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади. Під час перегляду вистави діти отримали масу вражень та вкінці вистави отримали новорічні солодкі подарунки.

09:54 26.12.2019

Новорічно – різдвяний ранок.

За фінансової підтримки селищної ради на чолі із селищним головою Геннадієм Павловим проведено новорічно – різдвяний ранок для дітей, батьки яких брали або беруть участь в ООС (АТО), дітей громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС , які проживають  на території Любашівської селищної ОТГ.

16:59 25.12.2019