Дата: від до Скинути

Участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України на запрошення Одеської ОДА.

Представники Любашівської ОТГ на чолі з секретарем селищної ради Людмилою Мокряк 22.01.2020 року прийняли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України на запрошення Одеської ОДА.

08:24 23.01.2020

21 січня 2020 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації.

14:07 21.01.2020

16 січня голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у засіданні районного штабу територіальної оборони.

16 січня голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов разом з головним спеціалістом з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської селищної ради Сергієм Алексєєнком прийняли участь у засіданні районного штабу територіальної оборони під керівництвом в.о. голови Любашівської райдержадміністрації Валерія Мочуляка.

10:46 17.01.2020

15 січня секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк прийняла участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з питання забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

15 січня секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк прийняла участь у відео - селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з питання про стан забезпечення житлом учасників Антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб разом з в.о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерієм Мочуляком та заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іриною Заміхановською.

10:34 17.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Любашівська селищна рада  просить громадян пільгової  категорії смт Любашівка  та  с.Вишневе ( інваліди  війни, учасники  війни, учасники  бойових дій, афганці, сім’ї загиблих, вдови   померлих   ветеранів війни, багатодітні  сім’ї, вчителі-пенсіонери, медики-пенсіонери, ветерани  МВС та ВС) в  термін  до 10 лютого  2020 року з’явитись  до  селищної ради для  формування списків щодо  забезпечення  їх твердим  паливом   та  балонним  газом  в  2020 році.

08:22 16.01.2020