Дата: від до Скинути

Участь у засіданні колегії Одеської обласної військової адміністрації під керівництвом Максима Марченка в режимі відеоконференції.

14.03.2022 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з керівниками органів місцевого самоврядування Подільського району, поліції, комендатури взяли участь у засіданні колегії Одеської обласної військової адміністрації під керівництвом Максима Марченка в режимі відеоконференції.

08:52 15.03.2022

ФІНАНСУВАННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ОДЕЩИНИ, СПЛАТА ПОДАТКІВ ТА НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ ОБГОВОРЕНО НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ В ОДЕСЬКІЙ ОВА

Через введення в Україні воєнного стану, відбулось багато змін до законодавчих актів, що регулюють бюджетний процес. Одеська обласна військова адміністрація тримає це питання на постійному контролі.

08:51 15.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА РАНОК 15 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

20 день війни.20 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисника мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

08:35 15.03.2022

Стартувала платформа #Моя Війна для переконання міжнародних партнерів, більше допомагати Україні

Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis» запустили міжнародну платформу #МояВійна (www.mywar.in.ua). З її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами і висловити свою підтримку Україні реальними діями.

15:26 14.03.2022