Є нагальна потреба у допомозі

Шановні любашівчани!! Є нагальна потреба у вашій допомозі, хто має можливість надати прихисток особам яких застала ніч в дорозі, на час комендантської години ( з 20:00 до 6:00), телефонуйте за номером 0679221192 - ІРИНА.

16:43 15.03.2022

Шановні жителі та гості Любашівської громади!

Нагадуємо, що в зв’язку з централізованим припиненням роботи ряду реєстрів, з 24 лютого по теперішній час, спеціалістами ЦНАП Любашівської селищної ради тимчасово припинено надання наступних адміністративних послуг:

13:04 15.03.2022

Потрібна допомога

Друзі, потрібна терміново не цупка тканина чи непотрічні речі з такої тканини темних тонів або хакі для плетіння маскувальних сіток.

11:32 15.03.2022

Участь у засіданні колегії Одеської обласної військової адміністрації під керівництвом Максима Марченка в режимі відеоконференції.

14.03.2022 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з керівниками органів місцевого самоврядування Подільського району, поліції, комендатури взяли участь у засіданні колегії Одеської обласної військової адміністрації під керівництвом Максима Марченка в режимі відеоконференції.

08:52 15.03.2022