Дата: від до Скинути

Заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затверджено 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо. Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена. Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.

15:47 31.10.2019

Участь у тренінгу "Управління земельними ресурсами в ОТГ".

Землевпорядник Любашівської ОТГ Катерина Лабуш 29.10.2019 року прийняла участь у тренінгу "Управління земельними ресурсами в ОТГ", який відбувся в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

15:11 29.10.2019

Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради

16:55 28.10.2019

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка.

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

16:28 28.10.2019

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

10:59 28.10.2019

24 жовтня 2019 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Любашівської селищної ОТГ.

Комісією розглянуто протокол, складений спеціалістом селищної ради на жителя громади за порушення вимог законодавства у сфері благоустрою, а саме: виконання робіт, що пошкодили елементи благоустрою  та вирішено притягнути до адмінвідповідальності та накласти на жителя адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

16:28 24.10.2019

Оголошення про початок конкурсу на міський та міжміські автобусні маршрути на території Любашівської селищної ОТГ.

15:16 24.10.2019

Нагорода знайшла свого героя!

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов привітав Юрія Слинька з перемогою в номінації «Завзятий рибалка» до Дня селища Любашівка.

12:25 24.10.2019