Дата: від до Скинути

04 листопада 2019 року Любашівську ОТГ відвідав радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук.

04 листопада 2019 року Любашівську ОТГ відвідав радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктор Бондарук . Під час зустрічі обговорювались питання подальшої розробки Стратегії розвитку громади та створення умов для сільського розвитку.

16:47 04.11.2019

Участь у селекторній нараді.

Начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської ОТГ Світлана Чолак та головний спеціаліст відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської ОТГ Олена Харітон прийняли участь в обласній міжвідомчій селекторній нараді з питань взаємодії суб'єктів щодо профілактики дитячої бездоглядності, безпритульності та збереження життя і здоров'я дітей в Одеській області.

15:33 04.11.2019

Презентаційна гра "Моя сімейна молочна ферма".

--- Що це? Гра «Моя сімейна молочна ферма» - нова розробка компанії Світ Громад. Настільна економічна стратегія, яка описує і моделює створення та розвиток сімейної ферми. Усі цифри, ресурси, бізнес-процеси відповідають українським реаліям. Власне ця гра розроблена для того, щоб кожен бажаючий міг потренуватись у молочному бізнесі ще до його започаткування. Гру проводитеме її авторів - Михайло Войтович (Michael Voitovich) Детальніше про нову розробку тут: http://market.woc.org.ua/product/milk-family-farm --- Кому буде корисно?:

09:10 04.11.2019

Запрошуємо визначити напрямки роботи Бізнес-інкубатора!

Проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості» став переможцем конкурсу проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Його виконавець: Український державний фонд підтримки фермерських господарств сьогодні вже отримав фінансування для його втілення – закупівлі обладнання, проведення тренінгів і організації роботи Бізнес-інкубатора. За проектом навчання повинні пройти не менше ніж 10 000 претендентів на участь у Бізнес-інкубаторі, серед яких буде обрано лише 5000 тих, хто отримає подальшу підтримку.

09:00 04.11.2019

Участь у нараді.

31.10.2019 року секретар Любашівської селищної ОТГ Людмила Мокряк прийняла участь у селекторній нараді, яку проводив голова Одеській обласній державній адміністрації Максим Куций, за участю департаменту житлово-комунального хозяйства та ефективності, рятувальників щодо початку опалювального сезону в Одеській області.

08:33 01.11.2019

Заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затверджено 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо. Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена. Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами: 044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.

15:47 31.10.2019

Участь у тренінгу "Управління земельними ресурсами в ОТГ".

Землевпорядник Любашівської ОТГ Катерина Лабуш 29.10.2019 року прийняла участь у тренінгу "Управління земельними ресурсами в ОТГ", який відбувся в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

15:11 29.10.2019

Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради.

Відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради

16:55 28.10.2019

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка.

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

16:28 28.10.2019