Регуляторна діяльність

Публічне обговорення проєкта рішення «Про розроблення Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Любашівської селищної ради».

З метою впорядкування ведення квартирного обліку при виконавчому комітеті Любашівської  селищної ради, виноситься на публічне обговорення проєкт рішення «Про розроблення Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Любашівської селищної ради».

15:30 10.02.2020

Повідомлення про оприлюднення.

З метою забезпечення якісного та своєчасного надання земельних ділянок громадянам для ведення  особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності на території Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади, Любашівська селищна рада виносить на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про розроблення Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної власності на території Любашівської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу в зв’язку з інвентаризацією земель колишніх КСП, які не підлягали розпаюванню.

16:17 10.01.2020

До відома абонентів КП «Джерело-Комунсервіс».

З метою забезпечення якісного та безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання  в населеному пункті Любашівка, с. Вишневе , комунальне підприємство «Джерело-Комунсервіс» виносить на публічне обговорення регуляторний акт – проект рішення «Про затвердження КП «Джерело-Комунсервіс» тарифів на послуги з централізованого водопостачання » та аналіз регуляторного впливу в зв’язку із встановленням тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

09:57 25.09.2019

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів.

«Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів — «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення  ставок єдиного податку на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення розміру ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок орендної плати на 2020 рік за землі комунальної власності», «Про встановлення  розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку  на території Любашівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

12:54 20.05.2019