Підготували дитячий ігровий майданчик до Дня захисту дітей

Жителі та діти вулиці Джерельна селища Любашівка, разом з працівники КУ "Зеленбуд" підготували дитячий ігровий майданчик до Дня захисту дітей - пофарбували всі ігрові конструкції, прибрали навколишню територію.

09:20 01.06.2022

Засідання виконавчого комітету  Любашівської  селищної  ради

31 травня Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів засідання виконавчого комітету  Любашівської  селищної  ради. Були розглянуті питання про внесення змін та доповнень до рішення Любашівської селищної ради  від 16.11.2021 року №3643 «Про бюджет Любашівської селищної територіальної громади на 2022 рік», про надання матеріальної допомоги, про визначення резервного місця функціонування оперативного штабу управління на період введення правового режиму воєнного стану та внесення змін до його складу, про надання дозволу на укладання угоди щодо добровільного внесення плати за фактичне користування земельними ділянками з товаровиробниками, що використовується для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

08:13 01.06.2022

Закінчили навчання за направленням Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості на курсах цільового призначення за напрямком: «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів»

Нещодавно, закінчили навчання за направленням Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості на курсах цільового призначення за напрямком: «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ Яремчук Олена Анатоліївна та Слюсаренко Тетяна Василівна.

13:15 31.05.2022

безБезробітний може отримувати допомогу, не відвідуючи центр зайнятості

7 травня 2022 року набрав чинності Закон України від 21 квітня 2022 року № 2220-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо деяких питань функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в період воєнного стану» на період дії воєнного стану, яким внесено зміни до законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про зайнятість населення» та «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

13:09 30.05.2022

Нарада зі старостами

27 травня 2022 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, спільно з начальником четвертого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та заступником провів нараду зі старостами щодо організації громадського порядку під час воєнного стану на території громади та очікування виконання селищного бюджету за січень-травень 2022 року

13:07 30.05.2022

Обговорили питання щодо створення пожежно-рятувальних підрозділів місцевої, добровільної пожежної охорони та центрів безпеки на території Любашівської громади Подільського району

26 травня 2022 року заступник начальника Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Оровець і головний інспектор Подільського районного управління Сергій Антонов провели робочу нараду з Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим й його заступниками.

09:08 27.05.2022