Дата: від до Скинути

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА БЕРЕЗЕНЬ НЕДООТРИМАЛИ 374,8 МЛН ГРН

Фінансування видатків на заробітну плату, енергоносії та інші захищенні видатки продовжуються в повному обсязі, хоча в умовах воєнного стану місцеві бюджети, за березень, недоотримали 374,8 млн грн.

16:44 12.04.2022

Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану

Любашівська селищна рада повідомляє, що у період воєнного стану всі рішення про внесення змін до рішень про місцеві бюджети приймаються виконавчими комітетами відповідних місцевих рад, місцевих державних адміністрацій, військово-цивільних адміністрацій або військових адміністрацій.

16:20 12.04.2022

Асоціація міст України не підтримує законопроєкт, який несе загрозу належному зарахуванню податків до бюджетів громад.

На розгляд Верховної Ради України внесено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збереження робочих місць в умовах воєнного стану» №7262 від 07.04.2022, яким пропонується:

13:39 12.04.2022

Державна соціальна допомога протягом дії воєнного стану

Державна соціальна допомога виплачуватиметься протягом дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Під час воєнного стану не потрібно звертатися за її перепризначенням або підтвердженням права на її отримання (постанова кабміну  https://bit.ly/3Kq5WNI)

10:32 12.04.2022

Руйнування будинку внаслідок війни: що робити

Постраждалі - власники житла, яке розташоване на контрольованих Україною територіях та було зруйноване внаслідок війни, мають право на отримання грошової компенсації після обстеження житла.

10:31 12.04.2022

Любашівська селищна рада тимчасово припиняє прийом заяв щодо надання дозволів на розроблення документації із проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на час воєнного стану.

09:36 12.04.2022

Ощадбанк розпочав кредитування на проведення посівної кампанії

Ощадбанк розпочав кредитування на проведення посівної кампанії, українські сільгоспвиробники зможуть отримати кредити до 5млн. без застави власним майном - із забезпечення їх державною гарантією, з відсотковою ставкою під 0% на період 6 місяців.

14:48 11.04.2022