Ощадбанк розпочав кредитування на проведення посівної кампанії

Ощадбанк розпочав кредитування на проведення посівної кампанії, українські сільгоспвиробники зможуть отримати кредити до 5млн. без застави власним майном - із забезпечення їх державною гарантією, з відсотковою ставкою під 0% на період 6 місяців.

14:48 11.04.2022

Селекторна нарада Одеської ОВА

11 квітня керівники структурних підрозділів Любашівської селищної ради на чолі з Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим прийняли участь в селекторній нараді яку проводив начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко для голів районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення.

13:49 11.04.2022

07.04.2022 року набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану». Законом передбачається:

13:21 11.04.2022

Як зареєструвати новонароджену дитину, якщо пологи відбулися поза межами закладу охорони здоров’я.

Через збройну агресію росії породіллі в Україні часто не можуть дістатися до закладів охорони здоров’я для запланованих та безпечних пологів, а вимушені народжувати у сховищах, вдома або інших непристосованих для цього місцях.

09:18 11.04.2022

Що потрібно зробити здавачам житла щоб отримати компенсацію за тимчасове розміщення ВПО

Здавачі житла можуть отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

09:15 11.04.2022

Комендантська година в Одеській області з 21:00 09 квітня до 06:00 11 квітня 2022 року

УВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ВИХІДНІ ЗАПРОВАДЯТЬ «ЗАТЯЖНУ» КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ   Враховуючи події, що трапились в Краматорську Донецької області, де в результаті ракетного обстрілу вокзалу, загинули 50 людей і 98 поранені, в Одесі, 10 квітня 2022 року, є загроза нанесення ракетного удару.   Саме тому Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, запроваджено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 годин 00 хвилин 11 квітня 2022 року.   Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.   «Звертаюсь з проханням до одеситів та мешканців області  з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, бо наслідки можуть бути фатальними» - пояснив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

18:48 08.04.2022