Допомагаємо Миколаєву питною водою

За ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, активної пітримки жителів нашого селища, які оперативно зреагували на збір тари, з Любашівки до Миколаєва волонтери доставили 2,5 тонни питної води

14:30 20.05.2022

Робоча нарада з керівництвом Подільської РВА

19.05.2022 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу нараду з керівництвом районного управління поліції, військової комендатури, батальйону територіальної оборони, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА.

16:34 19.05.2022

Участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації

19.05.2022 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко спільно з керівництвом районного управління поліції, військової комендатури, батальйону територіальної оборони, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації під головуванням начальника ОВА Максима Марченка.

15:36 19.05.2022