Дата: від до Скинути

МИ РАЗОМ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ: ПИТАННЯ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬ ВРЕГУЛЮВАННЯ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ БУДУТЬ ВИРІШЕНІ

Сьогодні народний депутат України Степан Чернявський зустрівся з представниками місцевого самоврядування Любашівської селищної ради та Всеукраїнської аграрної ради.

15:59 06.04.2022

ВСІ РЕСУРСИ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕМОГУ!

Під час зустрічі з народним депутатом України Степаном Чернявським Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та керівники структурних підрозділів Любашівської селищної ради поінформували про вже організовану та проведену роботу щодо допомоги військовим, переселенцям, соціально незахищеним верствам населення громади, створення продуктового резерву в умовах військового стану.

15:57 06.04.2022

Західний квітковий трипс

Західний квітковий трипс (Frankliniella occidentalis Perg.) – багатоїдний шкідник, пошкоджує більше 250 видів рослин з понад 65 родин. Західний квітковий трипс в широкому масштабі уражує багато культур закритого та відкритого ґрунту.

14:48 06.04.2022