Дата: від до Скинути

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав дітей-сиріт громади із Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними і різдвяними святами.

21 грудня 2019 року Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав дітей-сиріт громади із Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними і різдвяними святами, вручив дітям солодощі та побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні, щасливого майбутнього.

09:39 21.12.2019

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального  господарства Любашівської селищної ради.

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства Любашівської селищної ради.

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального  господарства Любашівської селищної ради.

15:38 18.12.2019

Депутат Любашівської селищної ради Ольга Ліщук 17 грудня 2019 року прийняла участь у конференції «Рівність у політиці – стабільний розвиток суспільства".

Депутат Любашівської селищної ради Ольга Ліщук 17 грудня 2019 року прийняла участь у конференції «Рівність у політиці – стабільний розвиток суспільства" на запрошення громадської організації «Громадський рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки Національного Демократичного інституту та Одеської обласної ради.

16:13 17.12.2019

Спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.

17 грудня 2019 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, а також постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Любашівської селищної ради.

15:46 17.12.2019

Участь у навчанні з публічних закупівель.

17 грудня 2019 року фахівці Любашівської селищної ради та відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ради взяли участь у навчанні з публічних закупівель.

15:43 17.12.2019

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції в Любашівській селищній ОТГ.

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

11:33 13.12.2019